Herec Charlie Sheen (50) se nikdy netajil tím, že je závislý na sexu a uměl si s ženami po celém světě užívat, že by se za to nestyděl žádný pornoherec. Známý proutník za noc dokázal „zvládnout“ i několik žen, mezi kterými nechyběly ani dívky lehčích mravů.

Od koho se herec nakazil, není známo. Zatím to ještě Charlie ani nepotvrdil. Ale zítra by se o celé kauze o nemoci AIDS měl rozmluvit v jedné z nejoblíbenějších talk show Ameriky. Tam by se měl Sheen v přímém přenosu přiznat. Alespoň takový je předpoklad.

Ale uvidíme, s čím Charlie přijde. Je to živel, že nikdo nikdy neví, co se mu v té hlavě honí. Přeci jen léta nadměrného užívání alkoholu a drog se nepodepsala jen na vzhledu, ale i na sebereflexi a pudu sebezáchovy.

Kruté tajemství měli na Charlieho vyzradit jeho „kamarádi“, kteří chtěli zůstat v anonymitě. Vždy, když někdo vstoupil k herci domů, tak musel podepsat dohodu o důvěře. Ale ani to Sheenovi nepomohlo. Někdo se prostě pochlubil. Teď dokonce jeho milenky měly zvažovat, zda na něj nepodají žalobu za to, že jim něco tak vážného zatajil. S tím přišel web tmz.com.

Jak se tohle vše vysvětlí, se dozvíme všichni zítra, až Charlie prolomí hradbu mlčení a vyjádří se ke smrtelné nemoci.