Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kdo patří mezi největší favority Eurovize? Mikolas Josef to rozhodně nebude mít lehké!

Jaké má Mikolas šance?
+ Dalších 8 fotografií
Přímý přenos 63. ročníku Eurovision Song Contest jde do svého finále. Celkem 26 zemí bude bojovat o prvenství v této prestižní soutěži. Česká republika se může radovat, protože se do finále dostal náš výborný zpěvák Mikolas Josef (22). Je sice horkým kandidátem na vítěze, ale jednoduché to rozhodě mít nebude. Tyhle dvě adeptky jsou totiž sakra těžký soupeř.

V úterý večer se konalo semifinále úspěšné pěvecké soutěže Eurovize 2018 a Česká republika vyslala do boje nadějného a talentovaného zpěváka. Mikolas Josef je sice teprve dvaadvacetiletý začínající zpěvák, ale kariéru má našlápnutou hodně dobře.

Mikolas všechny překvapil svým perfektním vystoupením a song Lie to Me se některým zaryl hodně do paměti. Všichni Mikolasovi drželi palce a je vidět, že se líbil i ostatním. Žádná ze zemí totiž nemůže hlasovat pro svého zpěváka.

Pohledný mladík se dostal do finále a dnes večer ho čeká tvrdý boj. I když patří mezi velké favority, tak pochopitelně není sám. Další horkou kandidátkou na prvenství v této soutěži je Netta Barzilai. Netta zastupuje Izrael a je fenomenální.

I když má docela dost kilo navíc, tak její hlas a show jsou perfektní. Na paty jí ale šlape chodící dokonalost Eleni Foureira, která je z Kypru a fanoušci jí přezdívají druhá Jennifer Lopez. Pro našeho Mikolase bude překonat tyto dvě zpěvačky velkým oříškem. Tak mu držme palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články