Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kdo nezvládá kritiku podle znamení? Rak se sesype, Štír vybouchne jako papiňák

Kdo nezvládá kritiku?
Zdroj: pixabay
horoskop
Podle znamení zvěrokruhu se dá poznat opravdu hodně a mezi tím i to, jak jednotlivci snáší kritiku! Souvisí to hlavně s jejich psychikou, ale i jejich slunečním postavením. Jste citlivka nebo se se při každé poznámce na vaši osobu naštvete? To všechno vědí hvězdy!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Lidé narození pod planetou Mars jsou velcí sobci a považují se za něco víc. Pokud jim tedy chcete říct, co máte na srdci a oni se vás na to neptali, raději mlčte. Vykoledovali byste si akorát pořádnou dávku vulgarit.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Na Býka se musí fikaně. Pokud mu chcete něco sdělit, musíte ho nejdřív nakrmit. Nezkoušejte ho kritizovat, pokud není najezený, to by byl opravdu velký malér! Jakmile bude mít napapané bříško, snese už cokoliv.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Vzdušné znamení Blíženců si s kritikou poradí naprosto hravě. Vzhledem k tomu, že neustále poletují někde mezi realitou a sny, je jim úplně šumák, co si kdo myslí. Vědí, jací jsou a co od sebe mohou očekávat. Názory druhých je nezaskočí.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pokud je kritika opodstatněná, tak ji Rak vcelku přijme. Jakmile se na něj tlačí velmi přísně, rozzuří se. Neumí kočírovat svoji náladovost a umí být neskutečně zlý. Po pár minutách se však tváří jako andělíček a dělá, že se nic nestalo…

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev má své ego a přes to prostě nejede vlak. Za žádnou cenu se nesnažte toto ohnivé znamení jakkoliv kritizovat a hanit jeho osobu. Na tu je opravdu velmi háklivý a tvrdí o sobě, že je prostě dokonalý. Nikdo mu nevymluví, že není!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny si často myslí, že jsou dokonalá stvoření. Jejich perfekcionismus je totiž na vysoké úrovni a velmi si na něm zakládají. Kritiku své osoby tedy vůbec neberou v potaz. Ony totiž žádnou chybu nemají!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy berou kritiku velmi osobně a naprosto to nedávají. Jakékoliv negace berou jako útok na svoji osobu, takže se následně domnívají, že dělají všchno špatně. Potom jsou jako hromádka neštěstí!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Všichni Štíři jsou celkem rozmazlení a mají rádi, když je po jejich. Jakmile tedy není, je zle! Nezkoušejte je za cokoliv kritizovat a už vůbec je napravovat, oheň bude hned na střeše!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Znamení Střelce se kritiky nebojí. Umí si z ní vzít to prospěšné a posunout se díky tomu dál. Je to snad jediné znamení zvěrokruhu, které se opravdu nenaštve! Ba naopak, pak vám možná při skleničce vína ještě poděkuje!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh je taková ledová královna. Pokud si neodpustíte hanlivou poznámku na jejich osobu, tak věřte, že vám to dají pořádně sežrat. Nepromluví s vámi minimálně týden a jejich ledové srdce vás probodne pořádnou dávkou ošklivých slov.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři jsou hloubavé duše, ale jsou to velmi citliví jedinci. Jakoukoliv poznámku si berou velmi osobně a dost je to skolí. Po pár dnech si však uvědomí, že je to může posunout v jejich duchovním rozvoji a zamyslí se nad kritikou znovu.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Citlivé Ryby si berou úplně všechno, co jim kdo řekne. Jakmile tedy dojde na hádku nebo výměnu názorů, je zaděláno na velký malér. Kritiku si berou hodně k srdci a ihned se rozbrečí jako malé děcko.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy