Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Kdo nevrátil Slavíka, nejde s davem! Ocenění kvůli poškození kapely Ortel vrací také Michal David!

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Nejlepší reklama na vlastní osobu? Vrátit Slavíka! Po skupině Kabát to pochopil také Michal David (57). Král všech správných discofilů oznámil, že mu vadí, jak pořadatel šachuje s výsledky.

Anketa Český slavík začíná po letošní ostudě bojovat o holé přežití! Nejdříve organizátoři vyrukovali proti kapele Ortel a neuznali jim hlasy. Důvod? Fanoušci kontroverzní partičky se prý sdružovali na Facebooku.

Šachy s konečnými výsledky pobouřily skupinu Kabát. Parta kolem Pepíka Vojtka prostě jen chtěla vědět, zda jim první místo patří právem. Když to organizátoři neuměli vysvětlit, tak jim Kabáti slavného Slavíka hodili na hlavu. A z Kabátů jsou rázem mediální hrdinové.

Také Michal David (57) rychle pochopil, že kdo nevrátil Slavíka, není vůbec IN. „Právě jsem obdržel zprávu, že Tomáši Ortelovi přišlo 31 086 hlasů. Jedu proto vrátit Stříbrného slavíka na agenturu Musica Bohemica. Bohužel tento incident uvrhl na anketu Český slavík pochybnost a poškodilo to anketu jako takovou. Já tedy přijmu Bronzového slavíka, jelikož kdybych to odmítl, zklamu tím mé fanoušky, kteří mi poslali hlas. Dle pořadatele jednal Ortel proti pravidlům ankety tím, že na svém profilu ovlivnil 50 tisíc adresátů, komu mají a komu nemají posílat hlasy. To je věc pořadatele, ne moje. Já musím respektovat skutečný počet hlasů,“ uvedl podle Blesku král českých diskoték.

Související články

Další články