Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdo nevěru neřeší a kdo je věrný až za hrob? Horoskop vám poradí!

Zdroj: Profimedia
Nevěra hýbe světem. Jsou i tací, kteří ji považují za normální. Většina lidí se ji ale snaží skrývat. Jsou znamení, která mají k nevěře větší tendenci, a ať se snažíte ve vztahu jakkoli, vždycky vám zahnou. I proto je dobré si vybrat takového partnera, který se nebude otáčet za každou sukní. Víme, na které znamení si dát pozor.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani vzplanou vášní velmi lehce, pelíšky střídají rádi a často. Sami jsou žárliví, nevěra partnerky je pro ně něco nepředstavitelného. I Beranka si s oblibou dopřává žhavé románky. Jestliže se zamiluje, potom jde bez složitého přemýšlení za svým srdcem.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býci jsou poměrně věrní, nevyhledávají dobrodružství na jednu noc. Když už svodům podlehnou, je to jen o sexu. Ženám v Býku krátkodobé vztahy nic neříkají. V manželství bývají většinou věrné, tedy pokud jsou milované, sexuálně ukojené a necítí se osaměle.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženec umí „žít“ paralelně s několika partnerkami a vůbec mu to nepřijde zvláštní. Dostane do postele každou, kterou si zamane. Žena v Blížencích nesnese, aby ji někdo vlastnil, mnohdy sklouzává k promiskuitě. Sex je pro ni pouze jedna z radostí.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Jestliže má muž ve znamení Raka doma dostatek citu a něhy, ani ho nenapadne navazovat jiné vztahy, brzdilo by ho i svědomí. Kdyby snad přece zahnul, nikdo se to nedozví. Račice jsou věrné, milují-li, ale i majetnické. Sex spojují s láskou a lásku se sexem.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Zrozenci Lva doslova zbožňují, když jsou obletováni, potřebují mít svůj zástup ctitelek. Nevěru sice považují za něco nízkého, svůdkyním se však nedokážou vždycky ubránit. Lvice dbá velice na svou pověst, je pro ni nezbytné mít pocit, že je milovaná.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Muž v Panně bývá oddaný, nemá sklon podvádět, pokud je v manželství šťastný. Nečiní mu problém ovládat se. Zjistí-li, že mu partnerka zanáší, vztah bez dlouhého vysvětlování ukončí. Panny věří v opravdovou a čistou lásku, milence si rozhodně neshánějí.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Pro znamení Vah je důležitý fyzický i psychický soulad, sex od lásky neoddělují. Do milostné aférky se pustí jedině z nudy, výčitkami se až tak netrápí. Žena ve Vahách potřebuje lásku a pocit vnitřní spokojenosti. Sexualitu a svádění vnímá jako umění.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Je-li Štír po emoční a intimní stránce spokojený, rozmyslí si, zda se vrhnout do pletek, co by ohrozily společné soužití. Od drahé polovičky vyžaduje naprostou oddanost. Když je Štírka zamilovaná, bude věrná. Pokud ji podvedete, nikdy na to nezapomene.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelci jsou přelétaví, bezhlavě se vrhají do milostných dobrodružství. Víc než fyzický akt je vzrušuje samotné lovení. Nevěru berou jako jakési odskočení jinam. Střelkyně si s muži s oblibou pohrává, bývá nestálá. Je to vskutku neuvěřitelná koketa.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Zrozenec Kozoroha obyčejně zůstává jen u flirtování, zálety má za citový podvod. Když se doopravdy zamiluje, tak to bude navždy. Je věrný a spolehlivý, od ženy absolutní věrnost též vyžaduje. Kozorožka klade na partnera vysoké nároky, je oddaná a věrná.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnáři jsou mnohem tolerantnější než jiná znamení zvěrokruhu. Nemají rádi komplikace, snaží se, aby bylo milence jasné, že nejde o nic vážného, ale o povyražení a zábavu. Vodnářka hledá prioritně duševní souznění. Ve vztahu vyžaduje volnost.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Muž v Rybách navazuje vztahy snadno, líbí se mu, když je sváděn. V partnerském svazku se nesmí nudit, pak už si nevystačí jenom se sexuální fantazií, rázem se z něj stane nevěrník. Pokud Rybě partner neposkytne péči, něhu a porozumění, najde si to jinde.

Související články

Další články