Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kdo neskáče, není Čech! Fanoušci Ester Ledecké žertují: Výskok na bednu jsi trénovala už v létě?

Ester vešla do olympijských dějin.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 31 fotografií
Stal se zázrak? Nebo spíše zhmotnila svůj zlatý sen? Ester Ledecká (22) se podruhé stala zlatou vítězkou, ve velkém finále ve snowboardingu předjela Němku Selinu Jörgovou a veze si domů druhou zlatou medaili! Na profilu výborné Ester teď fanoušci dojatě gratulují. A zejména mile žertují...

Ester na svém oficiálním profilu zveřejnila snímek, jak se připravovala v létě. A ke snímku, na němž je evidentní, že trénuje skoky, přidala další dva snímky, které jsou z olympiády. Zejména ten, kde si skáče pro zlatou medaili na stupínku vítězů, je tím, co fanoušci chtěli vidět a rozjeli vtipné komentáře.

„Esterko, ty sis už v létě trénovala výskok na bednu? Natrénovala jsi zlatě, tak zkusíme ještě jednou vyskočit…“ napsala uživatelka Naďa. „Štěstí přeje připraveným a i skok na bednu se musí natrénovat,“ uvedla Zuzana. Pod snímkem se objevily stovky dalších pozitivně laděných komentářů. Ať už šlo o komentáře typu „Kdo neskáče není Čech“ či gratulace k dalšímu sobotnímu vítězství, je evidentní, že národ si talentovanou Ester zamiloval.

Jde o historický okamžik a Ester svou zlatou krasojízdou potvrdila svou pozici nové největší sportovní hvězdy Česka. Novopečená královna zimních sportů je zároveň první ženou, která na olympiádě získala dvě zlata ve dvou disciplínách.

Související články

Další články