Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kdo nepůjde volit, je pukavec! Martina Pártlová apeluje na Čechy, Holubová se zlobí

Zdroj: Instagram M. Pártlové, Instagram Kovyho
+ Další 3 fotografie
volby 2021

Volby do Poslanecké sněmovny jsou v plném proudu a ani hvězdy českého šoubyznysu se nenechaly zahanbit a vyrazily k urnám. Herečka Veronika Arichteva vyrazila s malým Lukou a Leoš Mareš zavzpomínal na své mládí na gymplu.

"Kdo nepůjde volit, je pukavec," vyzvala Čechy zpěvačka a novopečená maminka Martina Pártlová (42). Ze slavného tri 3v1 se nenechala zahanbit ani herečka Veronika Arichteva (35), která k volbám dorazila s malým Lukou.

Moderátor Leoš Mareš (45) odjel odvolit na Základní školu Beroun. Během voleb zavzpomínal na školní léta a ukázal svým fanouškům třídu, do které chodil.

"Teď jen doufat," napsala pod příspěvek zpěvačka a porotkyně v show Česko Slovensko má talent Marta Jandová (47). Uvidíme tedy, zda se její přání splní.

"Splněno! A ještě v místnosti, kde jsem míval třídu," prohlásil youtuber Kovy (25).

K volbám dorazila i herečka Eva Holubová (62), která si na sociálních sítích postěžovala, že ji komise nedovolila focení. "Hotovo!!! Tentokrát mně komise nenechala vyfotit u urny. Prý se to nesmí. Ptala jsem se, jak to, že Miloš Zeman může. Prý se objedná napřed."

Zpěvačka Leona Machálková (54) přišla k volbám v doprovodu syna Artura (18), kterého má s architektem Bořkem Šípkem (†66). " POPRVÉ VOLÍME SPOLU ♥️ NEPROMARNILI JSME JEDNU Z MILIONU CHVILEK... TAK SNAD ...," napsala k fotce Machálková.

Volební urny se oficiálně uzavírají dnes ve 14.00. Výsledky hlasování by měly být známy dnes v podvečer.

Související články

Další články