Jak jde o chlapa, tak většina žen nezná bratra ani sestru. Dokonce i tak v jiných případech milé stvoření, kterým je Kamila Nývltová (26), se při jméně Hana Holišová (35) otvírá kudla v kapse. I když na sobě nedá na veřejnosti nic znát, tak ji pěkně užírá to, že se starší herečkou randí její expřítel, tanečník Tomáš Smička. Dokonce podle všeho jí ho hvězda show Tvoje tvář má známý hlas měla přebrat!

Potkali jsme zpěvačku ve fitness centru Axa, kam přišla dost naštvaná a vylévala si své srdíčko trenérovi. Snad každý v místnosti musel slyšel, o čem si ti dva povídají, protože se zrovna nesnažila být potichu. Vykládala tam o svém bývalém, že to od něj bere jako zradu, že se přece jen tak nemůže zamilovat do jiné, když jí sliboval ještě nedávno lásku.

Sice nejmenovala, ale bylo znatelné, o koho jde a že se s tím ani po několika měsících od rozchodu nemůže oklepat. Jenže sama si uvědomuje, že s tím kromě nenávistných řečí nic neudělá. Tomáš už má oči jen pro svou starší partnerku, se kterou se seznámili při nacvičování muzikálu Mamma Mia!

Kamila se snažila nakonec svůj vztek maskovat, ale bylo na ní vidět, že tohle ji bude žrát ještě dlouho a určitě u televize nebude své sokyni v lásce fandit v soutěži Tvoje tvář má známý hlas.