Po srdceryvném rozloučení Lucie Borhyové (36) v přímém přenosu zpráv s Reyem Korantengem (39) a dalšími kolegy vyvstala otázka, kdo půjde moderovat místo ní. Vedení rozhodlo, že se budou držet kategorie sexy blondýn a na Lucčino místo dosadili Kristinu Kloubkovou. (37)

Kristina Kloubková je dle vedení pro záskok Borhyové ideální volbou, protože má zkušenosti s moderováním Poledních, Odpoledních a Ranních Televizních novin i se Snídani s Novou.

Nová moderátorka hlavní zpravodajské relace je dočasným povýšením samozřejmě poctěna a kdo ví, jestli si nebrousí zuby na trvalé povýšení. "Jsem velmi potěšena, že budu zastupovat Lucku po dobu její mateřské dovolené. Je to pro mě splnění snu a obrovská výzva, beru to velice zodpovědně a pevně věřím, že budu nejen pro diváky, ale hlavně pro Reye dobrou partnerkou, o kterou se bude moci opřít,“ sdělila své pocity Kloubková pro idnes.cz

Lucie Borhyová má sice těsně před porodem, ale moderovala až do poslední chvíle. Rozloučila se teprve ve středu v přímém přenosu a od Reye dostala obrovskou kytici. Jen stěží dokázala zadržet slzy dojetí a slíbila, že po mateřské opět nastoupí do práce.

Smůla Kloubková.