Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdo nahradí těhotnou Borhyovou? Bude jí zaskakovat další sexy blondýna!

Kdo je tou tajnou vyvolenou?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Po srdceryvném rozloučení Lucie Borhyové (36) v přímém přenosu zpráv s Reyem Korantengem (39) a dalšími kolegy vyvstala otázka, kdo půjde moderovat místo ní. Vedení rozhodlo, že se budou držet kategorie sexy blondýn a na Lucčino místo dosadili Kristinu Kloubkovou. (37)

Kristina Kloubková je dle vedení pro záskok Borhyové ideální volbou, protože má zkušenosti s moderováním Poledních, Odpoledních a Ranních Televizních novin i se Snídani s Novou.

Nová moderátorka hlavní zpravodajské relace je dočasným povýšením samozřejmě poctěna a kdo ví, jestli si nebrousí zuby na trvalé povýšení. "Jsem velmi potěšena, že budu zastupovat Lucku po dobu její mateřské dovolené. Je to pro mě splnění snu a obrovská výzva, beru to velice zodpovědně a pevně věřím, že budu nejen pro diváky, ale hlavně pro Reye dobrou partnerkou, o kterou se bude moci opřít,“ sdělila své pocity Kloubková pro idnes.cz

Lucie Borhyová má sice těsně před porodem, ale moderovala až do poslední chvíle. Rozloučila se teprve ve středu v přímém přenosu a od Reye dostala obrovskou kytici. Jen stěží dokázala zadržet slzy dojetí a slíbila, že po mateřské opět nastoupí do práce.

Smůla Kloubková.

Související články

Další články