Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Kdo nahradí Jeremyho Clarksona v Top Gearu? Novou hvězdou nejsledovanější motoristické show bude neznámý chlapík!

+ Další 2 fotografie
Jeremyho Clarksona (55) má v pozici moderátora Top Gearu nahradit Chris Evans (49)! Dlouhodobé spekulace včera potvrdila na svých webových stránkách BBC. Jenže kdo tato (pro české fanoušky naprosto neznámá) tvář vlastně je?

Evansova ranní show na BBC Radio 2 je tou nejúspěšnější ve Velké Británii a on se díky ní stal jedním z nejbohatších mužů tamního šoubyznysu. Pro milovníky Top Gearu je jistě skvělou zprávou, jakým způsobem Evans své úspory utrácí.

V průběhu let totiž vytvořil jednu z nejobdivova­nějších sbírek vozů Ferrari na světě. S tou se dokonce dostal i do pořadu Top Gear, když se v jeho Ferrari 250 GT California Spyder svezl James May, což si můžete prohlédnout na přiloženém videu.

Již dříve se ale po boku Jeremyho Clarksona objevil jako plnohodnotný host pořadu. Bylo to v jedné z prvních sérií, kdy ještě show nebyla zdaleka tak proslulá. Už v té době ale tvrdil, že se jedná o jeho nejoblíbenější po­řad.

To potvrdil i po podepsání tříleté smlouvy, když se nechal slyšet, že je novou prací nadšený a udělá všechno pro to, aby posunul show dále. Zároveň ale hodlá navázat na její minulost.

Jak se mu to povede, budeme moci posoudit v průběhu příštího roku, kdy bude vysílána první série Top Gearu bez tria Clarkson, Hammond, May.

Jejich fanoušci se s nimi ale ještě budou moci naposledy rozloučit. 28. června uvede BBC speciální díl složený ze sestříhaného materiálu připraveného pro nakonec neodvysílané díly 22. série.

Mohlo by vás zajímat

Další články