Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Seriál Most! je unikátní v mnoha směrech: V tomto si herci sáhli na hranici svých možností

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 16 fotografií
Zpověď
Seriál Most! je unikátní v mnoha ohledech. Už jenom tématem transgenderu, se Most! liší od jiných seriálů na hon lišil. Ojedinělá byla i jeho zvyšující se sledovanost, která rostla s každým dílem. Jako tak trochu jinou práci vnímali hraní v seriálu Most! i herci. Michal Isteník alias Eda musel jít za hranice, za které se v divadle jen těžko dostane. Stejně tak servírka Romana v podání Dominiky Býmové, nebyla zpočátku ze scénáře nadšená.

Seriál Most!, který se na České televizi znovu vysílá, patří k těm nejúspěšnějším. Pro syrový humor a ukázky někdy až bizarních scén, se kterými se nejen obyvatelé Mostu mohou setkat, si seriál oblíbily spousty diváků. Před začátkem natáčení došlo k několika změnám v hereckém obsazení, což bylo ve finále k užitku. Víte například, kdo měl původně hrát bráchu Pavla alias Dášu?

Herečka Dominika Býmová alias Romana ze seriálu Most! prozradila pro web iDnes.cz překvapivou věc. Původně šla totiž na konkurz na roli Luďanovy sestry Dáši, nakonec si ale střihla roli servírky.

„Tvůrci si mě pozvali na úplně jinou roli. Původně to byla role Dáši. Tak jsem se na ni připravovala. S Honzou Prušinovským byl na kamerovkách Martin Hofmann a vybírali hlavní ženskou postavu. Domluvili jsme se, že konstitučně to asi nebude ono a rádi mi nabídli Romanu, která podle nich šla ke mně daleko víc,“ prozradila herečka. Tou dobou ještě netušila, co ji čeká v průběhu natáčení, protože nebyly hotové scénáře.

Milostné scény

Dominika tedy roli přijala, díky tomu měla možnost si zahrát po boku Jitky Čvančarové (40) a Martina Hofmanna (40). Ovšem když k ní dorazily hotové scénáře, nestačila se divit. Vyděsilo ji, v čem spočívá dějová linka Romany a Edy, především milostné scény.

„Ty scény jsou intimní nejen na obrazovce, byly velmi intimní i na place. Když jsem dostala scénář, měla jsem rozporuplné pocity. Obávala jsem se toho, jak to celé bude, také přijetí od diváků. Myslím, že hned ta první scéna, kterou jsem měla v kuchyni s Edou, kterého hraje Michal Isteník, byla naše první, kterou jsme točili,“ uvedla sympatická herečka.

Dominika také prozradila, že z první scény měla ona i Michal obrovský strach. Panovala nervozita a prý to bylo i poznat. Po více scénkách už to bylo lepší a lepší a na natáčení se vyloženě těšili. Jednu z hlavních představitelek seriálu Most! také mile překvapili diváci, od kterých byla samá pozitivní odezva, především od mužů.

Související články

Další články