Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Dycky Most! Kdo měl původně hrát Dášu a proč má Eda strach z lechtivých scén

Zdroj: ČT
+ Dalších 28 fotografií
návrat seriálu
Erika Stárková (35) zvládá roli skvěle, přesto Dášu měla původně hrát jiná herečka. A proč se hospodský Eda v podání Michala Isteníka (36) tolik bál erotických scén? Mnohé o seriálu Most! prozradila herečka Dominika Býmová (32), která hraje servírku Romanu.

Dominika Býmová alias Romana ze seriálu Most! prozradila něco, co nikdo nečekal. Původně šla na konkurz na roli Luďanovy sestry Dáši, ale nakonec si střihla servírku.

„Tvůrci si mě pozvali na úplně jinou roli. Původně to byla role Dáši. Tak jsem se na ni připravovala. S Honzou Prušinovským byl na kamerovkách Martin Hofmann a vybírali hlavní ženskou postavu. Domluvili jsme se, že konstitučně to asi nebude ono a rádi mi nabídli Romanu, která podle nich šla ke mně daleko víc,“ prozradila herečka pro web idnes.cz. Tou dobou ještě netušila, co ji čeká v průběhu natáčení, protože nebyly hotové scénáře.

Milostné scény

Dominika tedy roli přijala, díky tomu měla možnost si zahrát po boku Jitky Čvančarové (40) a Martina Hofmanna (40). Ovšem když k ní dorazily hotové scénáře, nestačila se divit. Vyděsilo ji, v čem spočívá dějová linka Romany a Edy, především milostné scény.

„Ty scény jsou intimní nejen na obrazovce, byly velmi intimní i na place. Když jsem dostala scénář, měla jsem rozporuplné pocity. Obávala jsem se toho, jak to celé bude, také přijetí od diváků. Myslím, že hned ta první scéna, kterou jsem měla v kuchyni s Edou, kterého hraje Michal Isteník, byla naše první, kterou jsme točili,“ uvedla sympatická herečka.

Dominika také prozradila, že z první scény měla ona i Michal obrovský strach. Panovala nervozita a prý to bylo i poznat. Po více scénkách už to bylo lepší a lepší a na natáčení se vyloženě těšili. Jednu z hlavních představitelek seriálu Most! také mile překvapili diváci, od kterých byla samá pozitivní odezva, především od mužů.

Mohlo by vás zajímat

Další články