Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kdo má větší vnady? Hvězda 3v1 Arichteva vyzvala na souboj kamarádku ze StarDance

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Krásky
Hvězda vtipného tria 3v1 Veronika Arichteva (33) se na sociální síti pochlubila fotkou od bazénu, na které jí to moc sluší. Na snímku ovšem není sama. Vedle ní pózuje i její kamarádka ze StarDance Daniela Písařovicová (40). Holky se předháněly, kdo má větší vnady.

Letní sezóna stále nekončí a to znamená, že sociální sítě se stále plní žhavými fotkami v plavkách. Hvězda populární show 3v1 Veronika Arichteva si též na svůj Instagram vyvěsila fotku v plavkách. Zapózovala v bazénu a jako bonus na fotce není sama. U vody s ní skotačila ještě Daniela Písařovicová

Daniela se s Veronikou hodně sblížila během natáčení poslední řady úspěšného televizního pořadu StarDance Holky si zkrátka padly do oka a staly se z nich dobré kamarádky.

K nově přidané fotce napsala Veronika popichující komentář. "Hele ale ty máš zas dlouhý nohy no," popisovala Arichteva u posledního postu. Daniela na sebe s odpovědí nenechala dlouho čekat a Veronice to rychle vrátila. "A já proč od patku nemůžu najít ty tlustý fusekle. Tak už si je nechej," napsala s humorem Písařovicová. Podívejte se do fotogalerie, jak to holkám v bikinách sluší.

Související články

Další články