Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Kdo má nejlepší PRSA v seriálu Ulice? Tyhle 3 herečky jsou ŽHAVÝMI adeptkami! Podívejte se, která ZVÍTĚZILA!

+ Dalších 54 fotografií
Ať si myslí o seriálu Ulice každý, co chce, jedno mu upřít nelze. Jsou v něm jednoznačně ty nejkrásnější herečky, které se nebojí ukázat prsa nebo něco víc. Která z trojice Rozina, Adriana a Gábina má ta nejrozkošnější ňadra?

Nekonečný seriál Ulice je doslova nabitý krásnými dívkami, které se nebojí ukázat víc. Jsou mladé, pohledné, tak proč se nepředvést, že? Mezi horké adeptky na nejkrásnější dekolt v seriálu patří určitě Anna Kadeřávková, která ztvárnila postavu Roziny.

I když jsme v seriálu Rozinu při žhavých scénách neměli moc šanci vidět, tedy vyjma toho, jak přišla o panenství s gayem Oskarem. Jenomže jejich gaučové hrátky popravdě za moc nestály. Anna, která odjela do Ameriky, aby se zdokonalila v angličtině a věnovala herectví, hrála spíše uťápnutou a nudnou holku ze střední. V reálu je Anička mnohem divočejší a nebojí se ukázat kousek svojí kůže.

Další, kdo rozhodně patří do této skupinky, je Šárka Vaculíková, která se jako Adriana odhaluje pořád. Její postelové scény jsou rozhodně odvážnější než ty od Roziny. I když jsou její prsa velikostně zhruba stejně malá jako pecky od třešně, určitě se je na co dívat.

A do třetice tady máme nejenom další adeptku na nejkrásnější dekolt, ale také vítězku této trojice. Není jí nikdo jiný než Aneta Krejčíková. Její prsa jsou naprosto dokonalá a my bychom se jimi mohli kochat donekonečna. Aneta má kromě nádherných prsou také perfektní postavu a má obrovské herecké nadání. Jednoznačná vítězka o nejkrásnější prsa seriálu Ulice.

Související články

Další články