Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kdo jsou tyto divy? Českým internetem letí ohromující hudební video neznámých zpěvaček!

+ Dalších 7 fotografií
Českým internetem se šíří nahrávka šesti krásných hudebnic, které okouzlily dav na pražském náměstí Republiky. Kde se vzaly, jaké jsou národnosti a kdo jsou?! To zatím nevíme, ale jejich energie nás baví.

Znáte ta populární videa, kdy neznámí lidé předvedou přímo na ulici takové hudební vystoupení, že vám až běží mráz po zádech? Tak něco takového zažili kolemjdoucí na náměstí Republiky na vlastní kůži. Šest neznámých hudebnic si je během chvilky získalo svým úžasným zpěvem a originálními songy, a vytvořily kolem sebe dav fanoušků. Nutno podotknouti, že přesně takhle začínaly hvězdy jako Ed Sheeran, ZAZ nebo George Ezra a diváci tak mohli být svědky možná vůbec prvního vystoupení budoucích, světově známých hvězd.

Dívky se nepředstavily, neříkaly si o peníze ani neprodávaly své nahrávky. Nemáme tak zatím tušení, zda šlo o hudební skupinu nebo jestli se k sobě hudebnice přidaly náhodně jedna po druhé. Ale podle toho, jak jim to ladilo, to na druhou možnost nevypadá. Dívky působily jako zahraniční kapela na návštěvě v ČR, ale žádná slavná skupina teď v Praze nekoncertuje.

Na náměstí se pozastavila i zpěvačka Annet Charitonová, která byla vystoupením tak nadšená, že ho ihned sdílela na svých sociálních sítích a video s tajemnými kráskami se tak v online světě velmi rychle šíří.

Nadané dívky jsme zkoušeli odhalit také oficiální cestou. „Prostě přišly, vybalily nástroje, mikrofony a začaly hrát. Já vím kulový, kdo jsou, ale chci, aby přišly znova.” smál se provozovatel trhů u obchodního domu Palladium.

Poznáváte některou z dívek? Znáte píseň, kterou hrají? Napište nám!

Související články

Další články