O případu patnáctileté Veroniky, kterou na večírku nechutně zneužili kamarádi, jsme informovali ve čtvrtek. Mladíci, kteří se na ní vyřádili, byli čtyři: Andrej, Miša, Danil a Zahar. „Jeden kluk mi nabídl panáka vodky s tím, že tenhle mi bude chutnat víc než ten první. Pak už si nic nepamatuju. Řekli mi, že jsem se pozvracela a že mě pak umyli v koupelně. Slyšela jsem, že si se mnou dělali, co chtěli, tahali mě po celém bytě. Vůbec netuším, jak jsem se dostala domů,“ vypráví Veronika.

Když byla v bezvědomí, čtyři kamarádíčci si fotili její bezvládné nahé tělo, dokonce s ní i pózovali. Svoje vyfocené úlovky pak zveřejnili na sociální síti, odkud se šířily dál.

Celé tohle divadlo se odehrávalo v bytě ředitelky centra pomoci dětem. Jeden z výrostků, kteří se party účastnili, je totiž její syn. Co se týče dalších aktérů, kteří Veronice zkazili život, jeden je premiant třídy a pochází z bohaté rodiny, která dbá na to, aby z kluka byl jednou slavný fotbalista. Ano, slavným se stal, ale momentálně ho musejí zavírat doma. Pánové mají nařízené domácí vězení, protože jim hrozí, že by venku pořádně dostali. Pskov má sice 200 tisíc obyvatel, ale událost patrně nikomu neunikla a na popularitě klukům nedodala.