Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kdo jsou ti spratci, kteří znásilnili Veroniku (15)? Neuvěříte, čí je byt, kde řádili

Tahle fotka Veronice zničila život.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tenhle případ vyvolal skandál nejen v ruském městě Pskov, kde se stal, ale takřka po celém světě. Nikdo nechápe, jak zlé děti mohou být. Veroničiným „kamarádům“ je přitom jen 12 až 16 let. Doteď navíc nepatřili mezi problémové žáky.

O případu patnáctileté Veroniky, kterou na večírku nechutně zneužili kamarádi, jsme informovali ve čtvrtek. Mladíci, kteří se na ní vyřádili, byli čtyři: Andrej, Miša, Danil a Zahar. „Jeden kluk mi nabídl panáka vodky s tím, že tenhle mi bude chutnat víc než ten první. Pak už si nic nepamatuju. Řekli mi, že jsem se pozvracela a že mě pak umyli v koupelně. Slyšela jsem, že si se mnou dělali, co chtěli, tahali mě po celém bytě. Vůbec netuším, jak jsem se dostala domů,“ vypráví Veronika.

Když byla v bezvědomí, čtyři kamarádíčci si fotili její bezvládné nahé tělo, dokonce s ní i pózovali. Svoje vyfocené úlovky pak zveřejnili na sociální síti, odkud se šířily dál.

Celé tohle divadlo se odehrávalo v bytě ředitelky centra pomoci dětem. Jeden z výrostků, kteří se party účastnili, je totiž její syn. Co se týče dalších aktérů, kteří Veronice zkazili život, jeden je premiant třídy a pochází z bohaté rodiny, která dbá na to, aby z kluka byl jednou slavný fotbalista. Ano, slavným se stal, ale momentálně ho musejí zavírat doma. Pánové mají nařízené domácí vězení, protože jim hrozí, že by venku pořádně dostali. Pskov má sice 200 tisíc obyvatel, ale událost patrně nikomu neunikla a na popularitě klukům nedodala.

Související články

Další články