Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kdo jsou muži, kteří údajně napadli Dominika Feriho? Lékař a jeho otec!

Tito muži údajně napadli Dominika Feriho.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Napadení
V neděli došlo k napadení známého poslance Dominika Feriho (22), pro kterého se obyčejný výlet na Moravu stal noční můrou. Na místě dokonce tekla krev a mluví se o tom, že mohl být napaden i nožem. Po útoku mladý politik sdílel na svém Twitteru fotografie obou mužů - jak se teď ukázalo, jde o otce se synem. Mladší z mužů je dokonce lékař...

Poté co Feri sdílel snímky na svém účtu na sociální síti, se ozvalo redakci eXtra.cz několik lidí, kteří údajné útočníky poznali. Tím starším je muž s iniciály V. H. a podle všeho jde o člena politického hnutí Řád Národa. Mladší z mužů je syn prvního útočníka V. H. Jde navíc o vzdělaného mladíka, který nedávno získal na univerzitě doktorát a je lékař. Oba žijí v Uherském Hradišti.

Sám politik se k incidentu vyjádřil nejen na Twitteru, ale i na Instagramu. „Jel jsem na Moravu a nějací dva pánové se jali pěstí. Hele, můžeme spolu politicky nesouhlasit, ale fyzicky se nenapadáme. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale co se dá dělat,“ připsal k fotografii, kde má na sobě roztrženou košili potřísněnou krví. Už během chvíle se ale do foťáku usmíval. „Jsem OK,“ napsal k snímku, kde ukazuje zakrvácené zuby.

Věc v tuto chvíli řeší policie. Redakce eXtra.cz se pokusila údajné útočníky kontaktovat, ale zatím bez reakce. Snímky obou mužů, kteří Dominikovi podle všeho uštědřili pár šrámů, najdete v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy