Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kdo jsou Kadlec, Kalas, Kadeřábek a Krejčí? A kterému z hvězd reprezentace patří tato kočka?

Tipnete si, koho zahřívá tato kočka?
+ Další 4 fotografie
Dnes začíná ostře sledované mistrovství Evropy hráčů do 21 let a je zřejmé, že český nároďák potáhnou Kadlec, Krejčí, Kadeřábek a Kalas. Tak si pojďme tyto kluky trochu představit. A také jejich kočky, protože fotbalista bez sexy holky není fotbalista.

Na tyhle borce bude trenér Dovalil hodně spoléhat. Patří k tomu lepšímu, co ve výběru máme. Tak se na ně pojďme podívat.

Tomáš Kalas působí v FC Chelsea. Zatím zde paběrkuje, ale klub věří, že jeho čas přijde. Jeho vzorem je John Terry, který mladého parťáka z obrany vždy hodně chválil. Kalas byl na hostování v Middlesbroughu a tam z něj byli nadšení. Jeho přítelkyní je sexy kočka Renata, jejíž svůdné fotky najdete ve fotogalerii.

Pavel Kadeřábek je, stejně jako Kalas obráncem. Je zvyklý brousit pravou lajnu a všimli si ho v Německu. Ze Sparty přestoupí do Hoffenheimu, kde se na něj už hodně těší. Jinak asi víte, že jeho postel okupuje misska Tereza Chlebovská.

Ladislav Krejčí je také ze Sparty, ale jemu se přestup komplikuje. Poslední měsíce nebyly z jeho strany optimální a Láďa věří, že ho nastartuje malé Euro. Prozradil o sobě, že má rád blondýny a rok si váží přítelkyně Kristýny.

Na hřišti bude hodně vidět i pokérovaný útočník Václav Kadlec. Ten se zatím v Bundeslize neprosadil podle svých představ, ale ve Spartě opět začal střílet góly. Euro ho může pořádně nakopnout k angažmá ve velkém klubu. O zázemí se mu stará krásná přítelkyně Renata.

Mohlo by vás zajímat

Další články