Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kdo je zrzavá kráska z Rapla? S Kamilou Trnkovou je rozhodně na co koukat!

Kdo je zrzavá kráska z Rapla? S Kamilou Trnkovou je rozhodně na co koukat!
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 21 fotografií
sexy zrzka
Seriál Rapl v hlavní roli s Hynkem Čermákem potěšil své příznivce druhou sérií. Včera večer jste mohli sledovat třetí epizodu tohoto oblíbeného krimi seriálu a již v předchozím díle jste si mohli všimnout krásné zrzavé medičky. Kdo je vlastně Kamila Trnková?

Kamila Trnková, která se nyní v seriálu Rapl objevuje v drobné roli medičky, je ve skutečnosti mnohem krásnější, než jak v bílém plášti vypadá. Svůdná zrzka se narodila v Praze roku 1991 a poprvé se objevila ve studentském filmu Co s Mirkem? z roku 2012. Od té doby ale ušla dlouhou cestu a podílela se na průlomovém projektu!

Dnes už je téměř každému známá platforma Netflix, na které je možné sledovat všemožné filmy a seriály. Na tuto platformu se dostal i český šestidílný seriál Haunted, kde se Kamila Trnková objevila. Každý jeden díl přináší příběh člověka, který za přítomnosti svých příbuzných či známých vypráví příběh dle skutečné události. V každém díle je vylíčeno, jak se tyto osoby na vlastní kůži staly svědky zvláštních, děsivých, nadpřirozených jevů a nevysvětlitelných událostí, které je pronásledují do současnosti. Tento seriál ukáže, jak tyto události mohou ovlivnit celý lidský život. Kamila se objevila hned v první epizodě s názvem The Woman in White neboli Žena v bílém. Její snímky z tohoto seriálu, ze kterých doslova naskakuje husí kůže, můžete vidět v galerii.

Kamila vystudovala herectví na DAMU a získala angažmá v Divadle pod Palmovkou, kde hrají tak známí herci, jako například Radek Valenta či Jakub Albrecht. Tuto krásnou herečku jste mohli vidět ale i v televizi, například v seriálech Cesty domů, Specialisté, či Pustina.

Tahle zrzavá dračice se však nebojí ani odvážných scén, ve studentském snímku Maria Stock ukázala své přednosti, a pánové, skutečně je na co koukat! Nezbývá než doufat, že se Kamila Trnková již brzy ukáže v dalším filmu či seriálu a nebude se stydět.

Související články

Další články