Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Kdo je žena, která vzdala Munzarovi hold? Takhle se moderátorka Kociánová měnila v průběhu let

Zdroj: Facebook
+ Dalších 19 fotografií
přítelkyně Munzara
Moderátorka Martina Kociánová (48), která se zúčastnila utajeného pohřbu Luďka Munzara (†85), všechny překvapila, když prohlásila, že zesnulý herec byl jejím blízkým přítelem. O jejich tajném přátelském vztahu téměř nikdo netušil. Kdo je žena, která se nebála legendárnímu herci vzdát veřejně hold?

Martina Kociánová, narozená 28. ledna 1971 v Ostravě, je česká rozhlasová a televizní moderátorka a koncertní pěvkyně-sopranistka. Po absolvování střední ekonomické školy v Opavě působila rok v ostravském studiu České televize jako redaktorka a moderátorka. V té době se ale do povědomí veřejnosti ještě nedostala.

Během studií začala spolupracovat s TV Nova a pozitivní ohlas u diváků ji vynesl až na pozici moderátorky Televizních novin. Z Novy Martina sama odešla poté, co jí dal tehdejší ředitel televize na výběr mezi účinkováním v muzikálu Krysař a moderováním.

Po přechodu ke konkurenční televizi Premiéra TV (dnešní TV Prima) kromě uvádění zpráv také zpívala, moderovala vlastní pořad Odpolední klid Martiny Kociánové na rádiu Frekvence 1 a rodinnou soutěž Znáte se?. Svou poslední zpravodajskou relaci pro TV Prima uváděla 5. 9. 2006 a po deseti letech se tak stala nejdéle působící moderátorkou jedné televize v České republice. Nyní je možné si jí všimnout především v rozhlasu.

Během let se tato moderátorka velmi změnila, vdala se za Tomáše Turečka, s nímž má adoptovaného syna. V galerii se můžete podívat na fotografie, na kterých vám bude Martina určitě mnohem povědomější než nyní.

Související články

Další články