Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kdo je Veronika ze seriálu Černé vdovy: Utekla sbírat talíře, pak si založila kabaret!

Zdroj: csfd.cz
+ Dalších 8 fotografií
nový seriál
Nový komediální seriál Černé vdovy odstartují již tuto neděli ve 20:15 na televizi Prima. Hlavní hrdinky ztvární Jitka Čvančarová (40), Jana Plodková (37) a Lucia Siposová (38). Na rozdíl od svých dvou kolegyň není poslední jmenovaná herečka u nás tolik známá. O koho tedy jde?

Lucia Siposová si v roce 2008 zahrála ve filmech Filipa Renče Na vlastní nebezpečí a Hlídač č. 47. Naposledy se objevila v roce 2017 ve filmu Radka Bajgara Teorie tygra. Režisér Bajgar si Lucii vybral i do svého primáckého seriálu

A jak vypadaly její začátky? Od roku 2002 Lucia uváděla hitparádu Sedmička. Kariéru měla rozběhlou, na Slovensku byla populární, účinkovala v muzikálech, ale stále jí něco chybělo. Potřebovala dobrodružství a pocit, že o úspěch musí bojovat, a tak se sebrala a v roce 2003 odjela do Ameriky. Tam začala pracovat jako servírka.

Opustit rozběhlou kariéru na Slovensku a začít úplně od nuly na jiném kontinentě vyžaduje velkou dávku odvahy a pokory. Už po měsíci jí volali ze Slovenské televize, že pro ni mají práci. Lucia odmítla a pokračovala v práci servírky a dál v New Yorku navštěvovala kurzy herectví. Nakonec tam zůstala čtyři roky.

Po příjezdu do své domoviny ji oslovil Filip Renč a začala se objevovat v různých projektech. V Bratislavě si otevřela Red Cat Kabaret, který vede a sama v něm i vystupuje. Aktuálně se bude objevovat po boku Jitky Čvančarové (40) a Jany Plodkové v Černých vdovách, kde, jak sama přiznává, hraje “tu praštěnou”. Lucia je bezdětná, táhne jí na čtyřicítku, ale na toho pravého muže ještě čeká.

Související články

Další články