Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kdo je v posteli nejlepším milencem? Běloch, černoch, nebo Asiat?

Jakého muže je nejlepší si vybrat?
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Asi málokdo z nás zvládl vystřídat v peřinách všechny rasy. Zamyslela jste se někdy nad otázkou, jestli byste to nejlíp roztočila s černochem, bělochem, nebo Asiatem?

Pojďme se podívat na zajímavou otázku. Která rasa to v posteli rozpaluje ze všeho nejvíc? Pokud máte osobní zkušenost, rozhodně mi dáte za pravdu.

Běloch

Klasika, která neomrzí, asi tak se dá charakterizovat sex s bělochem pro nás Evropanky. Pro exotické slečny jsou ale bílí kluci neodolatelní a roztomilí, takže si asi můžete vybrat, jak na bělochy budete nahlížet. V kalhotách najdete průměr a moc fantazie nečekejte.

Černoch

Tak asi není potřeba zdůrazňovat přednosti černých hochů. Pokud je pro vás při sexu tedy důležitý velký penis, budete nadšená. Navíc jsou černoši velmi rytmicky vybavení, což je při souloži také velké plus. Co ovšem zas tak super není, je vztah černochů k hygieně a jejich odlišné pižmo, které prostě budete cítit.

Asiat

O Asiatech se většinou mluví jako o malopérácích, kteří to v posteli moc neumějí. Opak je ovšem pravdou. Sice v jejich kalhotách nenajdete 30cm poklad, ovšem to, co jim ubírá velikost, to jim přidává snaha. Asiati jsou totiž velmi snaživí a důležitý je pro ně vždy partner, což bychom brali jako velké plus.

Související články

Další články