Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdo je tenhle dvojník Paula Walkera? Je to jeho mladší bráška a možná ho nahradí v Rychle a zběsile 7!

Paul s bratrem, který asi teď bude hvězdnou za něj!
Zdroj: profimedia.cz

Když tragicky zahynul herec Paul Walker, zrovna probíhalo natáčení Rychle a zběsile 7. Zemřel v momentě, kdy byla zhruba polovina filmu natočená, a filmové studio Universal tedy bylo nuceno celé natáčení alespoň prozatím ukončit. Paul Walker tam měl totiž samozřejmě jednu z hlavních rolí a ještě zbývalo natočit spoustu záběru s ním.

Studio tedy uvažovalo, zda film bude natáčet úplně od začátku a přepíše scénář. Teď se ale začíná mluvit o jiné možnosti. Ve filmu by si totiž místo Paula Walkera mohl zahrát jeho mladší bráška – Cody Walker.

Ne, že by zcela nahradil jeho postavu. Celé by to bylo ještě fikanější a využilo by se přitom možností dnešních digitálních efektů a triků.

Uvažuje se totiž o tom, jelikož má Cody Walker stejnou postavu a z dálky jsou téměř nerozeznatelní, že by fungoval jako jeho zástup. Natáčel by se z větší dálky a v případě, že by byl třeba záběr zblízka, prostě by se obličej Codyho digitálně nahradil obličejem Paula Walkera.

Podle některých zdrojů se o tom vážně uvažuje, ostatně Cody Walker se kolem filmů už nějaký čas pohybuje, protože pracuje jako kaskadér. Všechno to ale stojí na rozhodnutí rodiny, pokud by na něco takového přistoupila. A rozhodně se nezačne natáčet brzy. Studio Universal říká, že celý štáb a herecký ansámbl ještě smutní ze smrti mnohaletého kamaráda a na nějaké natáčení nemá teď nikdo náladu.

Související články

Další články