Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Kdo je ten záhadný muž? Objevil se zničehonic a vydával se za 8 let ztraceného chlapce!

+ Dalších 8 fotografií
podivný příběh
Muž se vydával za ztraceného chlapce Timmothyho Pitzena (14)z Illinois, který se začal pohřešovat před osmi lety. Tvrdil, že po tolika letech utekl svým únoscům. Ovšem DNA testy ho utvrzují ze lži.

Brian Michael Rini (23) se rozhodl vydávat za ztraceného Timmothyho a způsobil tak jeho rodině jen další bolest. Brian ve čtvrtek vypověděl FBI, že je ztracený chlapec z města Aurora ve státě Illionis. Popisoval jim, jak utekl svým únoscům. V době kdy Timmothy zmizel, zpráva otřásala celou Amerikou

DNA testy ale prokázaly, že Brian lže, když odhalily jeho pravou totožnost. Jedná se o třiadvacetiletého mladíka, který byl před měsícem propuštěn z vězení. V Ohiu si odpykával roční trest za vloupání a vandalismus.

Otec ztraceného chlapce je teď z celé situace ještě více na dně. Syn se ztratil poté, co si ho matka vyzvedla jednoho dne ze školy a odjela s ním pryč. Společně cestovali přes 800 kilometrů. Poslední video, na kterém jsou zaznamenáni, je z hotelu. Pak si Timmothyho matka vzala život a po chlapci se slehla zem. Zanechala dopis na rozloučenou, ve kterém vzkazuje, že je chlapec v bezpečí. A také, že ho nikdy nenaleznou. Podívejte se do fotogalerie na dopis, který matka zanechala.

Mohlo by vás zajímat

Další články