Herec, který si udělal legraci a schoval svůj obličej za znázornění nádoru tlustého střeva je Miroslav Etzler (48). V poslední době se totiž Mirek aktivně zapojil do boje proti této nemoci, která v naší republice bohužel ročně zabije téměř čtyři tisíce lidí.

Navíc se podrobil vyšetření, o kterém se někteří stydí jen zmínit, že vůbec existuje. Jde o kolonoskopii, při které se zavede konečníkem do střeva sonda, díky které lékař zjistí, zda je orgán v pořádku. „Dozvěděl jsem se, že střeva mám čistá. Pocítil jsem vlastně velkou úlevu, vzhledem k mému někdejšímu způsobu života a genetické predispozici jsem to nečekal. Rozhodl jsem se přestat kouřit a trochu víc dbát o to, co jím. Oba tyto faktory jsou totiž hlavní spojenci v boji s onemocněním tlustého střeva. Pokračovat budu i v informační kampani, protože včasná prevence zabrání pozdějším vážným komplikacím,“ řekl Etzler.

Jeho románek s mladičkou herečkou Radkou Pavlovčinovou před dvěma lety narušil manželství s Vilmou Cibulkovou a před pár dny bylo úředně rozvedeno.