Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kdo je tajemný ctitel Dominiky Gottové: Donesl růže a čekal na políbení

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 31 fotografií
Exkluzivně
Kdyby Dominika Gottová (46) luskla prty, mohla by mít chlapa, jakého by si zamanula. Někteří nápadníci se dokonce nejstarší dceři Karla Gotta (†80) chodí dvořit do práce. Jednoho z nich reportéři eXtra.cz načapali přímo při činu. Muž přinesl Dominice květiny a potom s úsměvem vyčkával, zda nebude následovat polibek. Zjišťovali jsme, kdo to byl.

Dominika Gottová nového přítele? To s největší pravděpodobností ne, uchazečů o její srdce je ale hned několik. Timo Tolkki (53), nad kterým stále visí hrozba rozvodu, by se tak měl mít na pozoru. Jeden z nápadníků dceru Karla Gotta navštěvuje v práci v pražském Palladiu.

Ve středu za ní zamířil s pugétem růží, které Dominice okamžitě vykouzlily úsměv na rtech. „Myslím si, že tady nebyl poprvé. Jestli ho někdo posílá, anebo se Dominika líbí jemu samotnému, to netuším. Je ale pravda, že z růží měla velkou radost po zbytek dne. A není to Čech, zaslechla jsem ho mluvit a asi to byla francouzština. Takže jsem bohužel nerozumněla, o čem se bavili,“ prozradila eXtra.cz prodavačka z nákupního centra.

Pusa nebude?

Ta si všimla, že po předání růží nastalo mezi dvojicí trapné ticho. „Asi čekal, že za ty kytky dostane pusu, Dominika mu ji ale nedala,“ dodala. Tajemný ctitel se pak sebral a odjel po eskalátorech.

Zatímco Gottová přijímá dary od mužů, její manžel Timo se protlouká Prahou bez peněz i kamarádů. Stále pije a nezdá se, že by chtěl tenhle alkoholový maraton ukončit. Stýská se mu po Dominice, ta ho však nechce ani vidět. Je odhodlaná si svůj nový život tentokrát nepokazit, tak držíme palce, aby se jí to podařilo.

Rozvod: Dominika Gottová a Timo Tolkki

Související články

Další články