Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Kdo je tahle sexy baba? Malou holčičku Dominiku Starou ze SuperStar byste dneska nepoznali!

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Benjamínek první Česko Slovenské SuperStar Dominika Stará nám trochu vyrostla. Když se v roce 2009 tahle maličká s hlasem jako zvon umístila v soutěži na třetím místě, všichni pěkně čučeli. Do finále se tehdy nakonec probojoval Miro Šmajda a Michal Chodúr, přesto nás Dominika naprosto dostala. Po soutěži jako by se po ní slehla zem. Možná o to víc se budete divit, jaká z ní vyrostla šťabajzna.

Dominika Stará byla maličká, křehoučká blondýnka, kterou byste měli tendenci mazlit. Ani porota tehdy neměla moc srdce jí nakládat, na rozdíl od kolegy Mira Šmajdy, kterému nakládali celkem dost Do finále se tehdy nakonec neprobojovala, ale rozhodně tím nijak nestrádala.

Od skončení soutěže o ní moc slyšet nebylo. Dominika se totiž odstěhovala do USA, kde žije dodnes a stále se věnuje zpěvu Amerika jí očividně svědčí, a tak nám vyrostla do krásy. Ale jak! Na ulici byste ji rozhodně nepoznali, což neznamená, že byste se za ní neotočili.

Pokud někdy platilo, že blondýnky vládnou světu, u Dominiky to rozhodně platí dvojnásob. V soutěži sice nebyla tlustá, ale rozhodně nějaká kila shodila Na některých fotkách to vypadá, že hubne až trochu moc, ale je vidět, že jenom kvete.

Dominika se stále aktivně věnuje hudbě, na rodné Slovensko však zavítá pouze tak na tři měsíce v roce. Je však velmi aktivní na svých sociálních sítích, kde komunikuje i se svými fanoušky

Související články

Další články