Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kdo je tahle plastiková stařenka? Jasně, takhle dnes vypadá major Houlihanová ze seriálu MASH

Čas nikoho nešetří.
Zdroj: profimedia.cz / oficiální zdroj
+ Další fotografie
Bývalá sexuální modla Loretta Swit alias vrchní sestra Margaret Houlihanová ze seriálu MASH vyděsila k smrti své fanoušky. Dříve krásná herečka se změnila k nepoznání a vypadá spíš jako nepovedená karikatura. Co to ze sebe udělala?

Snily o ní tisíce mužů po celém světě, byla idolem žen, ale tyhle časy dávno odvál čas. Když začala natáčet kultovní seriál MASH, bylo jí 33 let.

Herečka Loretta Switt (77) už dávno nepřipomíná tu nádhernou vojenskou sestřičku. Snažila se se zubem času bojovat po svém a podlehla trendu plastických operací. Jenže místo toho, aby jí pomohly, naopak jí velmi ublížily.

Na první pohled je vidět, že s botoxem to přehnala, vypadá jako špatně vyhlazený kačer, a Margaret nepřipomínají ani blond lokny, které jí záviděla nejedna žena. Nyní má na hlavě nepovedený odbarvený chemlon.

Málokdo by v ní dnes poznal krásku, spíš začíná pomalu, ale jistě připomínat podobný „přízrak“, jakým je módní návrhářka Donatella Versace!

Při procházce se psem děsila lidi a především fanoušci se zhrozili, co se s jejich idolem stalo. Je to žalostný pohled na ženu, která neumí stárnout a radši se nechá znetvořit než mít vrásku navíc.

Související články

Další články