Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Kdo je ta půvabná žena vedle Moniky Babišové? Má za sebou zajímavou minulost

Monika Babišová
Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
ples na hradě
Na charitativním plese na Pražském hradě patřila mezi nejpůvabnější dámy Monika Babišová (45). Manželka premiéra Babiše na Hrad vzala také svou skvělou kamarádku Zuzanu Augustin Poláčkovou. Pokud máte dojem, že jste Zuzanu už někde viděli, máte dobrou paměť. Kráska měla v minulosti vztah se známým českým podnikatelem.

Na charitativním plese na Pražském hradě se sešli přátelé prezidenta Miloše Zemana (75) a premiéra Andreje Babiše (65). Mezi nejkrásnější dámy v sále patřila Alex Mynářová, Monika Babišová (45) a také Zuzana Augustin Poláčková.

Dámy často jistí florista

Se Zuzanou se manželka premiéra zná dlouhé roky. Již v minulosti jste mohli na Instagramu spatřit mnoho fotek, které dokazují, že obě ženy jsou dokonalé parťačky na večírky i dovolené. Často je také doprovází pražský florista Ivan Šablatúra. Ten se ale letošního hradního plesání nezúčastnil.

Partnerka známého podnikatele

Zuzana Augustin Poláčková není pro pečlivé čtenáře společenských magazínů neznámou osobou. Slovenská manažerka a bývalá modelka byla v minulosti partnerkou českého podnikatele Karla Vágnera, který nyní žije se Simonou Krainovou (46). Poláčková dokonce Vágnerovi porodila syna Karla.

"Karolko chodí na klavír. Nerad na něj cvičí, ale je pravda, že když se do toho už pustí, vidím, že má velký talent. Sám od sebe složil tři písničky. Tak uvidíme, jak mu to půjde," prozradila Zuzana před lety pro ženský web Slovenka.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy