Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Kdo je rozkošný diblík? A kdo je cirkusačka z pláže? Módní policie ve Varech míří do černého

Alenka Šafratová hodnotila Janu Doleželovou, Alenu Mihulovou a Zuzanu
Belohorcovou.
+ Dalších 5 fotografií
V Karlových Varech proběhla další pařbička. Tentokrát byl v hlavní roli nejpopulárnější šampaňský dům na světě Moët & Chandon. Byli jsme u toho a naše módní expertka Alenka Šafratová zhodnotí Zuzanu Belohorcovou i Alenu Mihulovou. Co měly krásky na sobě a jak jim to slušelo?

Nejpopulárnější šampaňský dům na světě rámci 53. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary oficiálně otevřel Moët Summer Lounge. Při slavnostním aktu jsme potkali Zuzanu Belohorcovou, Alenu Mihulovu, Ivu Pazderkovou a nebo Nikol Švantnerovou. Ohodnotilo je kritické oko módní expertky Alenky Šafratové.

Nikol Švantnerová.

Jak dopadla Nikol Švantnerová? „Volný kalhotový kostým vypadá na Nikol skvěle a s teniskami ještě lépe. Takhle vypadá zdárná cesta k ležérní eleganci,“ má jasno módní expertka.

Alena Mihulová vsadila na černou.

Alena Mihulová ale pohořela. „Zato Alena to s tou teniskovou ležérností dost přepískla. K šatům s elegantním střihem "přesýpací hodiny“ se tenisky prostě nehodí, i když se snažíte stylizovat do role roztomilého diblíka," tvrdí Alenka Šafratová.

Zuzana Belohorcová.

„Zuzana Belohorcová je to samé v bleděmodrém. Šaty sice nejsou zrovna elegantní, ale pokus o ozdobu na obuvi v marné naději, že "drahé kameny“ zachrání úroveň outfitu, přišel vyloženě vniveč. Zuzana tak vypadá jako cirkusačka, která právě dorazila z pláže," nebere si servítky Alenka Šafratová.

Kateřina Sokolová v bílé.

Jaký názor má Alenka na Kateřinu Sokolovou? „Kateřina tentokrát uhodila špuntem do Moëta. V bílých mini šatičkách vypadá jako holčička. Jen v těch doplňcích je zmatek. K takto světlém outfitu je černá kabelka jako pěst na oko.“

Jana Doleželová s rodinou.

„Klobouk s peřím, luk a kamizola… Ale myslivec to není, je to lékárnice Doleželová,“ krátce hodnotí Alenka.

Ivě Pazderkové ladí šaty s vlasy.

Na závěr jsme si nechali Ivu Pazderkovou. „Z blbé blondýny se v Karlových Varech stala Včelka Mája. Letní šaty zářící na kolonádě jsou takové ‚planďáky, předsedo‘ a v kombinaci s ještě zářivější hřívou už je tu více záře než nad Kladnem,“ kroutí hlavou naše módní expertka.

Vlastina Svátková si potrpí na jednoduchost.

Jak dopadla Svátková? „Vlasti, na odpolední sklenku v lázeňském městě se černá záclona přišitá k trikotu moc nehodí. Ona se vlastně tato kombinace nehodí nikam. Leda tak na večírek ve stylu 80. let.“

Lea Šteflíčková, letošní misska.

A na závěr tu máme missku. „Když je něčeho moc, tak je toho příliš. Čili když se rozhodnete pro černou krajku, už tam necpěte kůži (koženku) a ještě na něčem takovém, jako jsou extra přiléhavé šortky. To už přestává legrace i vkus. Bohužel v tomto případě neplatí, že čím více sexy prvků, tím bude nositelka svůdnější. Lea v tomto outfitu vypadá, jako by měla ve Varech jen přestávku a bude pokračovat k německým hranicím.“

Mohlo by vás zajímat

Další články