Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Kdo je přítel popálené Týnuš? Zazobaný frajer prodávající lahůdky!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
V posledních dvou týdnech se snad všechna média soustředí na známou youtuberku Týnuš Třešničkovou (22), která si z ohňové show v turecké restauraci odnesla popáleniny na třiceti procentech těla. Kdo je ale muž, se kterým tam byla na rande a jenž byl také zraněn? Svědkyně promluvila!

Kdo začne pátrat po Viktoru Hajíčkovi, s nímž dívka živící se propagací kosmetiky začala randit teprve nedávno, většinou se dočká mlčení, hrobového ticha a případně informace, že by se v jeho soukromí fakt neměl šťourat. A ani v podnikání.

Jako by si snad svalnatý týpek, který si z představení ve vyhlášeném podniku odnesl popáleniny na patnácti procentech těla, nepřál, aby se o něm někdo něco dozvěděl.

Jedna odvážnější duše se přece jenom osmělila, museli jsme jí však slíbit absolutní anonymitu.

„Potkávám ho pravidelně, je tu u nás v Praze Hlubočepích dost známá figurka. Podniká ve stavebnictví, má wellness, saunu, lahůdky a podobně. Vlastní toho poměrně dost,“ svěřila se nám informátorka poté, co jsme jí ukázali fotografii osvaleného podnikatele, na níž ho bezpečně poznala.

Viktor Hajíček z Hlubočep má podíly v řadě firem, třeba i v těch, které poskytují úvěry. Zabýval se také pohostinskou činností, pronájmem nemovitostí nebo prodejem lihu či lihovin. Některé jeho firmy zanikly, změnily účel podnikání nebo název.

Jak je vidět, Viktor se opravdu umí ohánět a určitě to není žádný nemakačenko, takže by dokázal uživit i finančně náročnou přítelkyni. Teď má ale rozhodně jiné starosti než přemýšlet o tom, jakým luxusem Týnuš Třešničkovou zahrne příště…

Související články

Další články