Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Kdo je otcem tomuto chlapci? Podobu s nejslavnější hvězdou Hollywoodu rozhodně nezapře!

Jack Depp je otci mimořádně podobný.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Otec je sice jednou z největších celebrit současnosti, ale o jeho potomcích toho příliš nevíme. Jenže kdybyste potkali tohoto mladíka někde na ulici, určitě byste se za ním otočili. Řekněte sami, nepřijde vám tak nějak povědomý?

Pokud ano, tak se není čemu divit. Je totiž synem hvězdy filmů Piráti z Karibiku, Sweeney Todd, Střihoruký Edward či Alenka v říši divů. Jeho matka je pak populární francouzská zpěvačka, která prorazila už ve čtrnácti letech.

Už je vám jasné, o koho jde?

Jmenuje se Jack Depp a je pravděpodobné, že svět mu bude jednou ležet u nohou. Jeho rodiče jsou totiž John Christopher Depp II. (51), kterého známe všichni pod jménem Johnny, a Vanessa Paradis (42). Talentu tak bude mít určitě na rozdávání.

Už nyní navíc nezapře podobu s otcem, který se pravidelně objevuje na předních příčkách žebříčků nejpřitažlivějších mužů světa.

Jestli se v budoucnu stane také hercem, není zatím jisté. Jeho sestra Lily-Rose (16) se už ale loni objevila ve filmu Mroží muž a měla by se v následujících měsících představit ve snímcích Yoga Hosers a Planetarium.

Všichni se proto domnívají, že je jen otázkou času, kdy bude Jack otce následovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články