Pokud nevíte, kdo je to Courtney Stodden (19), rádi vám zrekapitulujeme její životopis. Je to nikdo, pochází odnikud, neumí nic a proslavila se akorát tím, že si vzala v šestnácti letech za muže béčkového herce Douga Hutchisona (53), který proslul akorát rolí játrožrouta Eugena Toomse v Aktech X.

S ním byla tři roky, zaplatil jí plastické operace, což v překladu znamená, že se jí prsa rozjely do stran a namísto pusy má něco v podobě stydkých pysků, však taky ten pohyb, co s nimi ve videu dělá, není náhodný! Je nevkusná, vulgární, neumí mluvit, a když, tak hloupě, vymyslela si vlastní EMO sestru, vypadá hůř než vysloužilá prostitutka od Dubí a tento rok požádala o rozvod.

Doug ji totiž „udělal“ a tím pádem pro ni skončil důvod s ním zůstávat, už má od něj vše zaplaceno a nakoupeno, je tedy načase se rozhlédnout po mladším partnerovi. Otázkou je, jestli se někdy najde nějaký odvážlivec. Tuhle madam totiž nahou odmítl i Playboy. Courtney sama projevila zájem vyplesknout se na jejich obálku, ale editoři magazínu se odplazili pod stůl jako zděšené žížaly a hrůzou tam možná drkotají zuby dodnes, zabarikádovaní za ušatými židlemi a plakáty s Marilyn Monroe.

Courtney se, vylepšená, samozřejmě, zjevila naposledy na jednom večírku, kde předváděla své přednosti v červených šatečkách a nové napletené vlasy. To, co má ona na hlavě, na tom my v redakci ležíme, je to nejspíš ta stejná výplň gauče z Ikey, která nám zpříjemňuje poobědového šlofíka. Pohled do jejího záňadří, které je v tomto případě rozňadří, nás fascinovaně vytáčí do vrtule. Je to jako se koukat na lezoucího pavouka, třesete se odporem, ale stejně neodtrhnete oči, protože se musíte mít na pozoru.

Jedno silikonové prso Pojď sem a druhé Kam jdeš, mezi nimi země nikoho, dálnice jak pro deset kamionů vedle sebe, ani Mojžíš takhle nedokázal nechat rozestoupit moře a že to byl sakra schopný týpek! Srdečně ti gratulujeme, Courtney, k tvé význačné ceně udělené redakcí eXtra.cz. Doufáme, že za rok obhájíš!