Jak jsou na tom celebrity při přípravách na oblíbenou show, kde ze sebe dostanou úplné maximum? Nejhůř se zpěvem je na tom podle našich informací Petr Rychlý (50), kterému to vážně moc nejde, a lektoři v čele s Lindou Finkovou musí mít nervy ze železa, aby se z něj nezbláznili.

„Sice se snaží, ale prostě by asi radši měl zůstat u hraní. Tahle soutěž mu úplně nesedla a jeho zpěv spíš připomíná skřehotání,“ prozradil nám zdroj z natáčení zábavného pořadu.

Jeho lektorka Linda Finková to tak černě nevidí, chápe, že ne všichni jsou prostě nadaní. Sama má totiž se všemi včetně Petra Rychlého nadpozemskou trpělivost.

„Někdo líp zpívá, někdo tancuje, někdo si líp vymaká gesta, ale nebyl tam nikdo, u koho bych si zacpávala uši,“ smála se Linda, která se herce zastala.

A jak to mají účastníci vůbec s pohybem? Zatím nejnáročnější choreografie měla Hana Holišová, která musela odtancovat smyslný tanec jako Beyoncé a teď bude muset předvést, jak jí jde specifický tanec Michaela Jacksona. Dokonce dostala i pořádný čoud od hlavního choreografa Yemiho a řval na ni.

Jenže je tu prý někdo jiný, kdo by si vysloužil přezdívku dřevo. Prý je to David Kraus, se kterým je práce jak na lese. Nad ním už prý štáb i lámal hůl, ale zpěvák se zakousnul a snaží se na sobě pracovat.

„Ten je prostě zvyklý stát u mikrofonu a jen zpívat, tohle je pro něj dost těžká disciplína, kterou moc dobře nezvládá,“ dodal náš zdroj z natáčení.

Sami se můžete přesvědčit už zítra, jak se do toho opět opřou a budou bojovat o přízeň nejen poroty, ale i televizních diváků.