Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kdo je nejlepším milencem ze všech znamení? Štír to není…

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Valentýn je tady
Vaše milování postrádá vášeň a v posteli je to stereotyp? Chcete zažít něco nového, jedinečného? Pak si najděte muže ve znamení Střelce. On je totiž překvapením, zosobněním, rozrušením a poskytuje vždy něco nového a neobyčejného. Kam se hrabe Blíženec a Štír.

Takový je on

Jeho fantazie je velmi živá. Sám o sobě není žádný masochista, přece však představa, že je ženou mučen, patří k jeho nejdivočejším fantaziím. V lásce chce projít jednoduše všemi výšinami. Nejraději se ženám přibližuje na tichých, kultivovaných místech. Snad v odlehlém zákoutí, při tenisu nebo v příjemném lokálu. Jeho ucházení je přímé, někdy až usilovné. Dovede ženu přímo zahrnout květinami a drahými dárky. Říká, co si myslí, ať už je to sebevíc zraňující. V tomto ohledu je absolutně poctivý. Když ženě říká, že je krásná, pak krásná opravdu je. Nemusíte se nikdy obávat, že by těchto řečí zneužíval jen k tomu, aby vás dostal do nejbližší postele.

Co očekává od své milenky

Jeho postelová partnerka mu musí především ponechat hodně svobody. Žena, která jej chce učinit šťastným, musí být velmi pohyblivá a musí umět spontánně přistupovat na jeho nápady. V lásce by jeho partnerka měla rozehrát své fantazie. Nejraději by šel každý den s jinou ženu. Dnes mladou kočičkou, zítra přísnou a panovačnou ženu v podvazcích, které si na sobě ponechá i při milostném aktu. Střelec je prostě strhující, excentrický muž, od něhož žena může mít všechno za předpokladu, že ho bere takového, jaký je, a nechce ho předělávat.

Sex se Střelcem?

Má rád krátkou, usilující lásku. Pokud možno vícekrát za den. Pokud možno v co nejnemožnější denní době, v nejnemožnějším prostředí, v sotva uskutečnitelné pozici. Nemá rád erotické pomůcky. Ale má rád sex ve vaně, lásku ve třech, mnohdy také lásku s jinými muži. A v neposlední řadě lásku, při níž teče hodně alkoholu. Nejenže se pije, ale je bohatě lit na celé tělo, především na pohlaví. Je fetišistou na nohy. Pouhý pohled na štíhlou ženskou nožku ho může připravit o rozum. Nosí-li žena dokonce černé punčochy a podvazky na bílé kůži, pak je bez sebe. Zrovna tak má rád, když mu partnerka něžně hladí a líbá jeho stehna nebo když se do nich dokonce pořádně zakousne.

Ale pozor, milé dámy, toužící po Střelcích. Mnohdy hraje perfektně jednu roli a setrvá při ní, bez toho, že by alespoň jeho nejužší okolí mělo ponětí, že se tak chová jen naoko. O to víc miluje jasnost a průhlednost u své partnerky. On sám může mít celé roky poměr s jednou nebo dokonce s více ženami, aniž by jeho vlastní žena něco zpozorovala. Je mistr zatajování a skrývání.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články