Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kdo je nejlepší milenec a kdo tráví život prací? Vyberte si muže podle znamení zvěrokruhu

Zdroj: Profimedia
Osudový muž vám do cesty nevstoupí jen tak. Mnohdy ho třeba nemusíte potkat vůbec, ale dost negativního přístupu. Když se budete na svět koukat pozitivně, jistě se na vás brzy usměje štěstí. Lásce ale musíte jít naproti. Při "chůzi" si dejte pozor, abyste nenarazili na chlápka narozeného ve znamení, které pro vás není vhodné. Ale nebojte, my vám s výběrem pomůžeme.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran je tvrdý oříšek. Zrozenec tohoto znamení je pěkně tvrdohlavý a bude si za každou cenu prosazovat svou. Připravte se na to, že vztah může být jedna velká hádka. S notnou dávkou sebezapření se s ním dá vydržet. Jestli vás k němu bude něco táhnout, bude to bezesporu sexuální energie, které má na rozdávání.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk je ideální partner pro život. Je totiž romantický až za hrob a za trochu lásky vám snese modré z nebe. Po muži tohoto znamení touží každá žena. Bude vás neustále překvapovat, protože to má v povaze. K narozeninám nejspíše dostanete výlet do Paříže. Na Valentýna vám zase rozprostře okvětní lístky růže po posteli.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

S muži ve znamení blíženců se vám pusa nikdy nezastaví. Jsou totiž tak ukecaní, že vám s nimi nikdy nedojde řeč. Jsou skutečně ideálním společníkem, zvláště pokud spolu jdete na první rande. Veškerá nervozita z vás ihned opadne, protože jejich bezprostřednost vás dostane.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Pro muže raka je nejpodstatnější rodinné zázemí, takže pokud si chcete ještě užívat, není rak nic pro vás. Pravděpodobně na vás hned vybalí, že se těší na svatbu a založení rodiny. Za předpokladu, že to máte stejně, není co řešit. Běžte do toho.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lev je pěkně majetnický, takže se určitě nebudete moci poflakovat po barech s kamarádkami. To by ho téměř s jistotou rozčílilo Lev po vás bude chtít, abyste seděla doma a obskakovala ho, ale pokud jste submisivní a role hospodyňky vám vyhovuje, je to muž právě pro vás.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Pořádek a řád vyžaduje muž ve znamení panny. Naklizená klícka vám zajistí tu pravou harmonii ve vztahu. V bordelu totiž panna žít nechce. Je z toho celá nesvá a nervózní. V důsledku toho se s vámi bude pořád hádat, takže vyšůrujte byt a pak si ho k sobě můžete nastěhovat.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Muži ve znamení vah si nebudou nikdy jisti, zda s vámi skutečně budou chtít být. Jak silná je jejich láska k vám, zjistí, až když si sbalíte kufry a zaklapnete dveře. Posléze vám budou volat a chtít vás zpět, protože si uvědomí, že jste byla ta pravá.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Se štírem zažijete ten nejbáječnější sex svého života. Jeho sexuální energie proudí celým jeho tělem. Milování štíři obvykle vyžadují každý den. Nudit se s nimi sotva budete. Jako životní partneři ale nejsou ti praví. Pravděpodobně by vám byli nevěrní.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelec je vyloženě kariérní typ. Doma tedy příliš času trávit nebude. Daleko více ho zajímá, jak vysoko se umístil v zaměstnaneckém žebříčku, než jestli si jeho syn vyčistil zuby, než šel spát. Ideální adept na otce vašeho dítěte to rozhodně není.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Kozoroh se sice jako rodinný typ netváří, ale ve skutečnosti jím je. Chodí na divoké večírky, užívá si s mnoha dívkami, ale ve skrytu duše touží po tom, sedět doma a pít zázvorový čaj se svojí manželkou. Když ho jednou ulovíte, bude vám věrný až do smrti.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnář také patří mezi stálé partnery. Je ale trochu ezo, takže s ním budete muset vést dlouhé filozofické debaty o smyslu života. Když to vydržíte, vodnář vás bude milovat až za hrob. Zrozenec v tomto znamení je bez nadsázky výhra v loterii.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Ryby patří stejně jako štíři k živočišnějším znamením. Sex budete mít s mužem v tomto znamení tak často, že budete možná i unavená. Nepomine to ani v dlouhodobém vztahu. Pokud sexu potřebujete pořádnou dávku, je to pro vás ten pravý.

Související články

Další články