Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Kdo je modelka, kvůli které se chce Kate rozvést s Williamem? Žhavá kráska, co se ráda svléká! SEXY FOTKY UVNITŘ!

Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Jak to tak vypadá, tak mezi Kate Middleton a princem Williamem v poslední době dochází k jedné hádce za druhou. Zatímco Kate chce stmelovat rodinu, princ si paří v klubech s modelkami. A jedna se mu líbí obzvlášť. Je to australská kráska Sophie Taylor (24).

Tak se na tu sexy blondýnu podíváme. Fotografové deníku The Sun ji načapali při bodrém rozhovoru s princem Williamem, kde se společně smějí, popíjejí a plácají si u stolu. Následník trůnu si totiž vyjel na pořádně divokou pánskou jízdu, kde nechyběl alkohol a tanec!

To pořádně naštvalo vévodkyni Kate, která si mezitím musí odbývat nudné státnické záležitosti. Podle britských médií navíc potratila, což je jeden z důvodů její vyzáblé postavy.

Prostě ani u princů a vévodkyň není všechno růžové, i když si žijí ve zlaté kleci. „Udělal jsi ze mě blázna,“ křičela Kate jako pominutá po Williamovi, když spatřila fotky s půvabnou a hlavně vnadnou modelkou Sophií Taylor.

„Místo aby s ní trávil čas doma, chodí popíjet s kamarády a modelkami, mezi které patří i Sophie, o které se ví, jak ráda ukazuje své nahé tělo,“ prozradil zdroj z Buckinghamského paláce.

Čím lépe vypadá William, tím hůř to odnáší Kate Z té je pomalu smutný kostlivec. Snad si tedy princ najde konečně chvilku, aby se věnoval i své manželce, a ne cizí modelce.

Není ale divu, Sophie Taylor prince zaujala. Vlasy vyšisované sluníčkem, opálená pleť a vnadné křivky. Pravý opak Kate. Modelka miluje cestování, žila v Americe i Indonésii. Teď má pracovat ve švýcarských Alpách, což je přeci jenom Buckinghamskému paláci blíž než Asie. Modelka má ale toulavé boty, tak to vypadá, že brzy zase někam zmizí.

Vy se na její žhavé snímky můžete podívat v galerii.

Související články

Další články