Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kdo je miláčkem publika a kdo by měl jít z kola ven: Diváci StarDance mají jasno

Kdo je miláčkem publika a kdo by měl jít z kola ven: Diváci StarDance mají jasno
Zdroj: Česká televize
+ Další 4 fotografie
sympatie
V sobotu se odvysílal už druhý přímý přenos taneční soutěže StarDance a poprvé se také vyřazovalo. Jako první dostali Černého Petra moderátorka Nora Fridrichová a tanečník Jan Kohout. Pro veřejnost ani pro samotnou Noru vyřazení nebylo žádným velkým překvapením. Po prvním kole byla diváky dost kritizována. Kdo má nejmenší oblibu u diváků nyní a kdo patří mezi favority?

Názory diváků se samozřejmě liší a kdo je někým zatracován, je druhým zbožňován. Všeobecně vzato ale patří mezi oblíbence herec Miroslav Hanuš se svou partnerkou Adrianou Maškovou Díky Hanušově eleganci, slušnému vyjadřování a vtipu se ani nelze divit tomu, že na jeho adresu diváci píší opravdu minimální kritiku.

Mezi oblíbence diváků patří i rybář Jakub Vágner, který byl do té doby známý především díky vztahu s modelkou Eliškou Bučkovou (30). Syn slavného skladatele na diváky zapůsobil svým skromným vystupováním, přirozeností, ale i tanečním umem. Jakuba většinou chválí i porota a s partnerkou Michaelou Novákovou dostali už podruhé velmi vysoké hodnocení.

Dalším oblíbencem je youtuber Kovy, který má silnou fanouškovskou základnu mezi náctiletými, kteří sledují jeho videa a vlogy na YouTube. I bez nich je to ale sympatický mladík, který umí vždy pohotově a vtipně odpovědět a při tanci je na něho radost pohledět. Kovy s taneční partnerkou Veronikou Liškovou tvoří sympatický mladý pár, který se podle reakcí diváků nemusí brzkého vyřazení vůbec bát.

Herec Matouš Ruml, známý jako Lexa z Comebacku, patří také k favorizovaným soutěžícím. Nemalé naděje diváci vkládají i do Gabriely Koukalové (29) či Veroniky Khek Kubařové, kterou si lidé jako éterickou vílu také oblíbili.

K méně favorizovaným patří spisovatelka Radka Třeštíková nebo zpěvačka Tonya Graves a Xindl X. "Vypadnout měla paní Třeštíková. Hlavně to jejich ustavičné pusinkování mi přišlo přes čáru," napsala v diskuzi na sociální síti uživatelka Naďa. Spisovatelka navíc lidem přijde "prkenná, stejně jako Nora".

Podle diváků by měla v příštích kolech vypadnout Tonya Graves. Uvidíme, jestli diváci přihmouří oko u Xindla X, který nevyniká tanečním umem, zato je ale pohotový a legrační.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy