Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Kdo je lůzr, kdo měl nejlepší pohřeb, kdo je macho roku a jakou kategorii prestižní ankety eXtra.cz vyhrál Rejžek? Výsledky očekává celý národ! Tady jsou!

Partička k pohledání, co říkáte? Jejím jednotlivým členům gratulujeme. Ceny jsou k převzetí v azylovém domečku Zdenka Macury v Líbeznici.
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Dalších 6 fotografií

Výsledky ankety vzešly jako vždy z panelu složeného z vědců, mediálních analytiků, pražské lumpenkavárny, venkovské Milošstodoly a své si řekla i redakce. Nehlasovali jen autor tohoto článku (kamarádí se s Rychtářem (56), abyste měli vše z první ruky, a protože nesnáší lynče, a navíc když Pavel něco k anketě nebo čemukoli v redakci říká, nerozumí mu nikdo ani slovo), zástupkyně šéfredaktora Barbora Koukalová (33) (neví o CZ šoubyznysu nic, specializuje se na problematiku koz, případně pokuřuje na terase a nadává na poměry a Novotného) a Agáta rozená Hanychová, vdaná Prachařová a brzy už jistě zase Hanychová (29) (vyhodili jsme ji, protože nám v redakci pořád opakovala, že Prachař (31) není kokot a Babiš (60) to nemyslí vypočítavě, což je, uznejte sami, absurdní!).

Macho roku

Karel Gott (75), který si dělá, co Ivana (38) chce.

Rozvod roku

Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra, kteří spolu šest měsíců nepromluvili ani slovo, vyjma Snídaně s Novou, kde mluvit musí, aby nemluvila Mašlíková (32).

Tiskovka roku

Josef Rychtář (56) a jeho "live"komentář z místa činu ke smrti manželky v návaznosti na chování novinářů a následná prezentace dopisu Ivety Arturovi, nemluvě o vysvětlování složité kookauzy s dopsaným datem nad stejně úředně neplatnou dopisozávětí, to vše prakticky ještě nad dodýchávající Džambulkou (48).

Cestovní kancelář roku

Prezident a útočník FC Barcelona Marek Vít a jeho vyvážení slavných nohsledů, celebrit a fotbalových internacionálů na Nou Camp, aby si udělal selfíčko a následně se mohl ohánět konexemi a zneužívat doživotně pocitu dluhu účastníků zájezdu. Cestovka je jinak velmi úspěšná, zájezdy do katalánské metropole pořádá prakticky obden s výjimkou let, kdy je Vít ve výkonu trestu nebo kalí s Jardou Nedvědem na Kozím plácku, kde si fotí selfíčka s celebritami, kterým za to ta Barcelona nestojí, aby si naběhli v matičce Praze.

Nebožtík roku

Kýčař Jan Rejžek, který ale údajně bohužel ještě trochu žije

Nejlepší pořad roku pro neslyšící

Prásk! televize Nova, který díky projevu moderátora mohou sledovat i lidé se sluchovým postižením a všichni zbylí občané zeměkoule, kteří stejně jako Novotný neumějí česky.

Pohřeb roku

Technicky druhý, ale zdivočelostí hlavní pohřeb Ivety Bartošové (po kterém ovšem následoval ještě třetí a dvě zádušní mše) byl spektáklem, na který se nezapomíná. Část obou rodin, která nemá ráda Josefa Rychtáře, se na mediálně ostře sledované poslední rozloučení a kremaci nedostavila, takže se loučil jen Rychtář st., Rychtář ml., zřízenec krematoria, topič a paní na šatně, kteří, včetně smuteční kolony a dvacetičlenné ochranky, smutnili vzadu a stranou pozornosti, zatímco venku postávalo před uzavřenými dveřmi dvě stě čumilů a stejný počet novinářů. Šoubyznys akci ignoroval, čehož zneužil nakonec nejslavnější host aktu, vyjukaný Jan Bendig, který se stal středem improvizované tiskové konference. Netuše, že i on sám je zneužit svým vykutáleným řidičo - porno - manažero - snoubencem Lukášem, který se přifařil coby doprovod víceméně neočekávaného Bendiga, který se topil v tiskovce (formuluje holou větu déle než autor textu oddrmolí souvětí a do toho zjevně podobně pomalu i přemýšlí ), následně katapultovalo do živého vstupu TV Nova, kde tři minuty hovořil o Ivetině odkazu. Zbytek zklamaných, lačných médií, uspokojil ještě příchozí transsexuál. To se vidí jednou za život, možná pohřeb století, zájmem veřejnosti i médií srovnatelný s funusem Vaška Havla

Tyran roku

Zdeněk Macura (40), od kterého prchla jeho schovanka Šuleková raději do náruče soka Rychtáře, přitom většina jiných žen by volila dobrovolnou smrt na nedaleké trati.

Passy roku

Eva Feuereislová o pouhé dvě desetiny bodu před o druhé a třetí místo se dělícími Milošem Jitrnice (70) a Ivanou Gottovou (38).

Spasitel roku

Roman Šebrle (40), který po letech zbavil Ivanu nálepky největšího moderátorského neštěstí Primy.

Nápad roku

Leoš (38) a jeho rozhodnutí opustit Petru Faltýnovou (36).

Plastická chirurgie s.r.o. roku

Klinika Gisant v Karlových Varech, která se tváří, že je pro movité, ale přitom je její tváří koště, jehož ksicht je po údajných zásazích od opravdového koštěte k nepoznání, a to včetně násady v podobě původního nosu.

Dokument roku

První, třetí, čtvrtá, šestá, osmá a pravá závěť Ivety Bartošové.

Stádo roku

Hokejová rodina Jardy Jágra, které kdyby Džegr řekl: "Jděte, znásilňujte děti a pak jim trhejte hlavičky a palte je," masakruje bezbranné ratolesti tak dlouho, dokud Jarda neřekne: "Dost! A teď, hned po modlitbě za dva:nula po první třetině fanděte nároďáku, všichni za jednoho a jeden za všechny! Jsme tým, bez vás nejsme nic."

Omyl roku

Gabriela Soukalová, která je s badmintonistou Petrem "A to víte, že jsem porazil rakovinu?" Koukalem šťastná, netušíc, že šťastná jednou bude, až se toho slavomana, který by ji "miloval", i kdyby byla jeřábnice z Třince, konečně zbaví, respektive ho předá další celebritě, která netuší, že štěstí právě nezačalo, ale skončilo.

Nejzbytečnější módní doplněk roku

Jitrnice na čele Miloše Jitrnice.

Nejoblíbenější věc ve zpětném zrcátku roku

Brno.

Moderátor televizní zábavy roku

Ivana Gottová.

Moderátor publicistiky a zpravodajství roku

Ivana Gottová.

Zpěvačka roku

Ivana Gottová.

Talent roku

Ivana Gottová.

Adept azylového domečku pro týrané roku

Karel Gott o pouhý bod před bulvárními novináři, kteří by o něm a Ivaně rádi psali to, co si myslí, ale musí psát to, co chce Ivana, aby předstírali, že si myslí.

Nejobsazovanější televizní hvězda roku

Kateřina Brožová, která krom monoskopu a pořadů pro gaye účinkuje na TV Barrandov ve všem.

Charitativní počin roku

Pravomocně odsouzená zlodějka paruk a manažerka Evy Feuereislové Patricie Kossevová za okradení Jany Karešové, matky dvou zemřelých a třetího žijícího, onkologicky nemocného dítěte, a nadace, která se o ně stará.

Nejobsazovanější reklamní herec roku

Jakub Kohák Celkový počet reklam: Všechny!

Překvapení roku

Česká Miss Gabriela Kratochvílová, která moderuje zprávy lépe než celá Prima dohromady a ve slátanině Bony a Klid II. podala objektivně mnohonásobně lepší výkon než Jakub Prachař (31), který ovšem hereckého talentu pobral asi jako Ivan Jonák

Kámoš roku

Vojtěch Dyk (29) a jeho vděk NightWorku za to, že bez něj by nebyl nic

"Ivana Gottová" roku

Tatiana Vilhelmová, kvůli které už Dykovi říkají pobavení přátelé Karle, tedy pokud není přítomná Táňa. V takovém případě říkají Dykovi Vojto, zatímco pro zajímavost v případě Tániny nepřítomnosti jí říkají Yoko Ono, případně Esesačka, záleží, jak kdo umí japonsky.

Spisovatel roku

Láďa Hruška.

Objev roku

Mikrovlnná trouba.

Zvláštní cena k uctění památky Přemka Podlahy pro předmět pro kutily roku

DVD s "filmem" "režiséra", "herce" a "scenáristy" Tomáše Magnuska Modelky s.r.o., které se fantasticky hodí na podložení nohy stolu na verandě, případně jako laciný danajský dar někomu, koho nemáte rádi a chcete, aby umřel.

Všem laureátům gratulujeme a přejeme, ať to napřesrok odnese někdo jiný!

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy