Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdo je Klára ze Zlaté mládeže? Maká ve stripbaru a pyšní se obřími silikony!

Oblíbí si ji diváci?
Zdroj: reprofoto ČT1
+ Dalších 9 fotografií
Máme za sebou první díl úspěšné reality show Zlatá mládež. Pětice mladých lidí ve složení Petr Mareš, Klára Havlíková, Renato Salerno, Šarlota Frantinová a MikeJePán okusila, jaké je to žít na ulici bez domova. Největším šokem pro všechny bylo, když se tři zmínění kluci pokusili obelhat diváky a štáb. Zato dívky si vedly jako bezdomovkyně velmi dobře. Šarlota je známá docela hodně, ale kdo vlastně je půvabná kráska Klára?

První série reality show Zlaté mládeže byla vyloženě o dětech, které jsou buď z bohatých rodin, nebo ony samy vydělávají velké peníze. Druhá série se ale zaměřila na něco trochu jiného. Zásadní nebylo najít aktéry, kteří si žijí nad poměry, ale vytrhnout pětici mladých lidí z jejich komfortní zóny, na kterou jsou zvyklí.

Typickým příkladem je půvabná černovláska Klára Havlíková. Vystudovala sice oděvní školu, ale věnovat se oboru nechce. Původně pochází z malé vesnice na Prostějovsku, ale maloměstský život pro tuhle krásku také není.

Proto se rozhodla, že se odstěhuje do Prahy, kde udělá kariéru. Pravdou je, že začíná poněkud zvolna. Prozatím dělá servírku v jednom stripbaru a bohatě jí stačí, že vydělává víc, než kdyby zůstala doma na vesnici.

Klára se hlavně snaží tunit svůj vzhled. Už si nechala udělat plastiku prsou, evidentně navštěvuje solárko a velmi si potrpí na to, aby vždy vypadala perfektně. Tak nějak tušíme, že Klárka to bude mít z celé pětice nejtěžší.

Šarlota FrantinováRenato Salerno umí vzít za tvrdou práci, i když křehký Renato má někdy řečičky, ale většinu práce udělá. Za největší fiflenky jsou podle lidí považováni MikeJePán a Petr Mareš. Jak to bude doopravdy, to nám odhalí další díly.

Související články

Další články