První série reality show Zlaté mládeže byla vyloženě o dětech, které jsou buď z bohatých rodin, nebo ony samy vydělávají velké peníze. Druhá série se ale zaměřila na něco trochu jiného. Zásadní nebylo najít aktéry, kteří si žijí nad poměry, ale vytrhnout pětici mladých lidí z jejich komfortní zóny, na kterou jsou zvyklí.

Typickým příkladem je půvabná černovláska Klára Havlíková. Vystudovala sice oděvní školu, ale věnovat se oboru nechce. Původně pochází z malé vesnice na Prostějovsku, ale maloměstský život pro tuhle krásku také není.

Proto se rozhodla, že se odstěhuje do Prahy, kde udělá kariéru. Pravdou je, že začíná poněkud zvolna. Prozatím dělá servírku v jednom stripbaru a bohatě jí stačí, že vydělává víc, než kdyby zůstala doma na vesnici.

Klára se hlavně snaží tunit svůj vzhled. Už si nechala udělat plastiku prsou, evidentně navštěvuje solárko a velmi si potrpí na to, aby vždy vypadala perfektně. Tak nějak tušíme, že Klárka to bude mít z celé pětice nejtěžší.

Šarlota FrantinováRenato Salerno umí vzít za tvrdou práci, i když křehký Renato má někdy řečičky, ale většinu práce udělá. Za největší fiflenky jsou podle lidí považováni MikeJePán a Petr Mareš. Jak to bude doopravdy, to nám odhalí další díly.