Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Kdo je kdo v seriálu Bridgertonovi: Do popředí se dostane nečekaně Penelope a Colin

Seriálový klan Bridgertonovi.
Zdroj: Se souhlasem Netflixu
+ Dalších 8 fotografií
NETFLIX

Již před časem bylo oznámeno, že jeden z největších seriálových hitů Netflixu Bridgertonovi byl obnoven pro třetí a čtvrtou řadu. O čem tedy následující série bude? Čtenáři původních knih se dočkají překvapení. Podrobně o tom informoval Netflix v rámci akce Tudum.

Třetí řada populárního seriálu Bridgertonovi nebude už kopírovat děj knižní série. Místo na romantickou zápletku mezi druhým nejstarším synem Benedictem Bridgertonem (Luke Thompson) a neurozenou umělkyní bude zaměřena na vztah třetího nejstaršího chlapce Bridgertona Colina (Luke Newton) s kamarádkou jeho sestry Eloise Penelope, která bude mít v seriálu zřejmě ještě dost prostoru.

A proč došlo k tomuto odklonění od knižní předlohy? "Mám pocit, že když uvidíte Penelope, jak se nad tím chlapem rozplývá ještě další řadu, budete si říkat: ‚Už se dejte dohromady!‘ nebo ‚No tak, jdi dál a přenes se přes to’," uvedla představitelka Penelope Nicola Coughlan pro Netflix Tudum.

Plánují se nejméně další dvě série

Jestli budou následující série následovat původní scénář a navrátí se k posloupnosti knih, nyní není odtajněno. Dle spekulací by mohla být další zaměřena na osud právě přeskočeného Benedicta či naopak na druhou nejstarší dceru Eloise. Ta by nám v podání herečky Claudie Jessie ve své řadě mohla konečně ukázat kousek rebelství, které tak zoufale chybělo první sérii. Nicméně toho bychom se snad mohli dočkat i s Benedictem, který vypadá, že toho má ještě mnoho co říci.

Zatím nejméně prostoru měla postava Francesci, jejíž představitelce Ruby Stokes byla od společnosti Netflix nabídnuta role v jiném projektu, a tak ze seriálu během natáčení odstoupila. Ve třetí sérii by ji ovšem měla nahradit herečka Hannah Dodd a této postavy bychom se tak konečně měli dočkat více.

Nejméně toho stále víme o dvou nejmladších členech rodiny - Gregorym a Hyacinth. Na jejich osud si ještě budeme muset nejspíše nějaký čas počkat.

Kdo jsou Bridgertonovi?

Hlavní postavou první série byla nejstarší dcera rodiny Bridgetonových Daphne. Její motivací bylo stát se členkou smetánky a mít dokonalý život. Ačkoli měl již tehdy seriál rekordní sledovanost, mnoho lidí si stěžovalo na nulovou chemii mezi herečkou Phoebe Dynevor a sexy hercem Reném-Jeanem Pagem, který ztvárnil vévodu, jenž měl být dokonalým partnerem.

Druhá série zaměřená na nejstaršího muže z klanu Bridgertonových Anthonyho se setkala oproti první s o mnoho větším pochopením. "Druhá série mi sedla mnohem víc než ta první. Dost možná je to tím, že nesympatická Daphne se konečně odporoučela. Ústřední dvojice má toho mnohem víc společného (vášnivé pohledy samozřejmě nechybí) a dostatek času je věnován i motivacím Anthonyho a Kate," vyjádřila se uživatelka Elyssea na stránce čsfd.cz. Anthony v podání Jonathana Baileyho je jednou z nejcharakternějších postav seriálu.

Seriál Bridgertonovi je natočen na motivy knih americké spisovatelky Julie Quinn. Série je zaměřena na osudy osmi sourozenců vyrůstajících v zámožné rodině koncem 18. století. Každý má svoje strasti, ale hlavně cíle, které se ne vždy ztotožňují s cíli rodiny a názorem tamější společnosti. Dokáží uspět a přijmout konvenční názory?

Oblíbený seriál můžete sledovat na platformě Netflix. Termín třetí série je zatím oznámen na jaro či léto 2023. Kdo je kdo v seriálu Bridgertonovi se můžete podívat v naší galerii.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy