Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Kdo je Francesca Chillemi? Miss Itálie spolu se žhavým Turkem objevuje Barvy Palerma

Francesca Chillemi je Miss Itálie 2003.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
MISS ITÁLIE

Okouzlující italská herečka Francesca Chillemi (37) již několik měsíců září po boku tureckého krasavce Cana Yamana (33) v seriálu Barvy Palerma. Vedle herecké kariéry se ale věnuje hlavně modelingu a v osmnácti letech získala titul Miss Itálie. Od té doby podle všeho nezestárla ani o den. Na svém Instagramu je stále aktivní a vypadá to, že změnu neplánuje.

Modelku Francescu Chillemi můžeme nyní vídat po boku herce Cana Yamana v seriálu Barvy Palerma, což z něj zřejmě dělá nejžhavější seriál současnosti. Ona je optimistická novinářka a bývalá Miss Itálie, on samotářský policista. Tvůrci vsadili na osvědčený scénář. Ústřední dvojici něco svede dohromady, ze začátku se vzájemně moc nemusejí, ale nakonec v sobě naleznou zalíbení.

Barvy Palerma vsadily na jistotu

Zní to jako stokrát omílaný příběh. Zde mají tvůrci v rukou ovšem triumf, a to právě Francescu Chillemi, která si tak trochu zahrála svůj vlastní život, neboť se sama může pyšnit titulem Miss Itálie 2003.

O seriálu Barvy Palerma jsme již na eXtra.cz nedávno psali. "Vytkla bych však někdy až přílišnou afektovanost herečky Chillemi. Optimismus vypadá chvilkami falešně. Nutno dodat, že je opravdu krásná a roli bývalé Miss Itálie hraje bez chyby. Možná že jí pomohla vlastní zkušenost v soutěži krásy," ohodnotila výkon Francesky Chillemi recenzentka.

Postavu můžeme závidět

Těžko uvěřit, že tato uhrančivá kráska už oslavila 37 let, tělo jí totiž může závidět kdejaká dvacítka. A herečka to dobře ví. Na Instagramu ukazuje, že je stále v jednom kole a jako modelka se nezastaví. Den volna si užije málokdy.

O jejím hereckém partnerovi a tureckém lamači dívčích srdcí jsme již psali. Herec Can Yaman má obří sex-appeal a mohli jsme ho vidět již v seriálech Zasněná láska, Příchuť lásky a Recept na lásku.

Herečka Francesca Chillemi zatím moc šancí herecky se projevit neměla, a tak doufáme, že v budoucnu dostane ještě další příležitosti. Je totiž vidět, že se o sebe tato bývalá Miss Itálie stále dobře stará a vypadá prostě úchvatně.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy