Servírka ze sitcomu Comeback, díky němuž se dostala do širokého diváckého povědomí, není rozhodně něžnou květinkou, která večery tráví tím, že sedí na gauči u televize a znuděně pozoruje popadané drobky od brambůrků na klíně.

Česká herečka se umí pořádně odvázat a předvedla to nejen v minulosti na několika večírcích, ale třeba při natáčení snímku Manžel na hodinu, v němž dostala jednu z hlavních rolí. Tam zároveň upozornila na své sexy nohy.

Při jednom z obrazů totiž uchopila šikovně sukni a dala vyniknout fantazii režiséra Tomáše Svobody, kterému se o nohách herečky musí zdát dodnes…

Ovšem jen nohy nejsou tím, čím herečka dokáže strhnout pozornost druhých. Její tetování na zádech totiž nepatří rozhodně k těm decentním. Naopak spíše mnohé zavede k myšlence, že herečka pravidelně jezdí na motorkářské srazy! Rozsáhlá kérka vznikala postupně během několika let a jde o připomínku určitých životních etap.

„Mé tetování je tím, co je dobré nezapomenout,“ tvrdí herečka. A už tušíte, kdo je majitelkou obřího ornamentu na zádech? Pokud ne, projděte si snímky v galerii, možná se chytnete za nos, že jste ji neodhalili hned v úvodu textu…