Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Kdo do toho nebuší, není na olympiádě v Koreji. Kolik stovek tisíc kondomů bude potřeba letos?

Náruživá lyžařka Lindsey Vonn si jistě letošní olympiádu moc užije!
Zdroj:
+ Dalších 53 fotografií
Olympijské hry jsou v paměti lidí už odjakživa zapsány jako místo, kde si to všichni rozdávají. Jinak tomu nebylo v Soči a ani v Riu, kde se olympiády odehrávaly v předchozích letech. Letos se pro změnu konají v jihokorejském Pchjongčchangu, kde se dějí věci. Sportovci jsou po svých výkonech nabuzení a tělo se potřebuje vybít...

Smilstvo, které probíhá na olympijských hrách v Jižní Koreji, si ani nechceme představovat. Adrenalin po podařeném výkonu občas nejde zastavit a v minulosti už se nejeden sportovec přistihl, že na někom omylem leží.

Před dvěma lety bylo na olympiádě v Riu volných až 450 000 kondomů. Počet prezervativů, který vycházel na osobu, byl 42. Ani letos nejsou sportovci připraveni o ochranu. Letos jich budou mít k dispozici nejméně 110 000 kusů a to určitě není konečné číslo, píše Golfdigest.

Když začínaly olympijské hry v Soči, společně s nimi přišla na trh i aplikace Tinder, která byla po čas her hojně využívána. Sportovci se po sobě sápali navzájem a díky Tinderu stihli zápas i orgasmus. „Tinder v olympijské vesnici nás posunuje do dalšího levelu. Všichni ho mají. Je to ohromné, dají se tam najít hezouni,“ svěřila se dle isport.cz tehdá snowboardistka Jamie Anderson. "Viděla jsem lidi milovat se přímo venku,“ prozradila americká fotbalistka Hope Solo pro stanici ESPN.

Dokonce už v roce 2002 si pořadatelé v Sydney mysleli, že 70 000 kondomů bude stačit, po týdnu přidávali dalších 20 000. Oštěpař Breaux Greer se uřekl na stanici ESPN, že měl denně sex se třemi ženami. Z her nakonec musel odstoupit kvůli zranění kolene, tak se alespoň cestou zpět stihl vyspat s nejmenovanou olympioničkou na záchodcích letadla cestou do Los Angeles.

Olympijské hry jsou obecně obestřeny jedním skandálem za druhým. Na pokojích probíhá divoký sex a sportovci si tam rozhodně nepřijeli odpočinout. Jak řekla bývala olympionička Summer Sanders: „Co se stane ve vesnici, zůstane ve vesnici.“ Zdá se, že obdoby lasvegaského přísloví se ale všichni nedrží. A jak si letos užije rychlobruslařka Martina Sáblíková nebo snowboardistka Ester Ledecká?

Související články

Další články