Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kdo další vypadne ze StarDance? Naši čtenáři mají jasno! Souhlasíte s nimi?

+ Dalších 28 fotografií
ANKETA
Diváci mohli v sobotu večer sledovat osmý premiérový večer StarDance. Do dalšího kola postoupily už jenom čtyři taneční páry. Kdo skončí na čtvrtém místě v dalším díle v sobotu? A které páry se probojují až do finále?

Sobotní taneční večer byl pro všechny tanečníky StarDance opravdu náročný. Pět posledních párů tančilo dva tance a jednoduché to opravdu nebylo. Nakonec jsme se museli rozloučit s moderátorkou Danielou Písařovicovou a jejím tanečníkem Michalem.

Do finále se tak dostali Veronika Arichteva a tanečník Michal Necpál, Pavla Tomicová a Marek Dědík, Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková, David Svoboda a Veronika Lálová.

Nechali jsme fanoušky a diváky této show hlasovat a zdá se, že mají jasno. Kdo vypadne už tuhle sobotu a kdo vyhraje StarDance 2018? Podle všeho má nejmenší základnu fanoušků právě David Svoboda a Veronika Lálová, obdrželi pouze 27 hlasů! Opravdu vypadnou tuhle sobotu?

Na třetím místě se umístil Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková s 95 hlasy. Na druhém místě skončila oblíbená herečka Pavla Tomicová a její taneční partner Marek Dědík s 242 hlasy. A vítězkou celé letošní taneční soutěže StarDance je podle diváků Veronika Arichteva a Michal Necpál s 320 hlasy.

Souhlasíte s hlasováním? Nebo máte jiný názor?

Mohlo by vás zajímat

Další články