Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Kdo další vypadne ze StarDance? Diváci mají jasno v tom, koho chtějí poslat domů

Kdo další vypadne ze StarDance? Diváci mají jasno v tom, koho chtějí poslat domů
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
stardance 2019
Každý si jistě pamatuje na StarDance 2018. S každým dalším večerem bylo pro diváky o něco těžší čekat na to, který z párů bude vyloučený. Do finále se v loňském roce dostali Veronika Arichteva a tanečník Michal Necpál, Pavla Tomicová a Marek Dědík, Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková, David Svoboda a Veronika Lálová. V tomto roce se soutěžící ještě do finále ani zdaleka neprobojovali, i tak se ale dá jen těžko odhadovat, kdo další ze StarDance vypadne. Z letošní soutěže vypadly dvě ženy - Nora Fridrichová a Tonya Graves. Diváci mají jasno v tom, kdo bude další. Souhlasíte s nimi?

Soutěž StarDance je nepochybně velmi náročná a diváci občas bývají stejně nekompromisní jako porota. V prvním vyřazovacím kole jsme se rozloučili s Norou Fridrichovou a Janem Kohoutem, ve druhém pak byla vyřazena Tonya Graves s jejím tanečníkem Michalem Burešem Diváci mají nyní jasno o tom, kdo půjde z kola ven jako další.

Komentáře na sociálních sítích hovoří jasně. Párem, který tuto sobotu ze soutěže vypadne, bude podle diváků Radka Třeštíková s Tomášem Vořechovským. „Snaží se, ale příště už to podle mě na postup nebude,“ zní jeden z komentářů. „Jako další vypadnou oni, kdyby měli víc času na trénink, tak by to možná bylo lepší, ale Radka asi nestíhá,“ přitakává další komentující.

Velkými oblíbenci diváků se pak naopak stali Veronika Kubařová a Matouš Ruml se svými partnery. Lidé na sociálních sítích se nespletli, když tipovali, že jako první vypadne Nora Fridrichová a jako druhá Tonya Graves. Souhlasíte s jejich odhadem toho, kdo vypadne další, nebo si myslíte, že z kola ven půjde někdo jiný?

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy