Každý týden se budeme těšit kromě Adély Gondíkové a Aleše Hámy i na Marthu Issovou a Milana Peroutku. Martha Issová je jednou z předních českých hereček a k účasti v show Tvoje tvář má známý hlas ji tak trochu přemluvil její partner.

„Nikdy bych do ničeho takového nešla. Můj partner David mi říkal: ,A proč ne? Vždyť je to přesně to, co děláš. Pořád někoho předvádíš, zpíváš, tancuješ doma.‘ A tím mi nasadil brouka do hlavy. Tak jsem si začala představovat, že by to mohlo být možné,“ prozradila Martha Issová. Tu jste naposledy měli možnost vidět v předělávce pohádky Sedmero krkavců, která se velmi povedla. A kdo potvrdil účast jako další?

Herec a muzikant Milan Peroutka se na účast v show moc těší, ale jako každý má i obavy. „Říkal jsem si, že člověk doma od stolu nepozná, jestli mu to půjde. Takže se těším, je to pro mě veliká výzva. A samozřejmě se budu úplně nejvíc snažit, abych byl dobrý zpěvák, zpěvačka nebo kapela,“ říká Milan Peroutka. Toho pro změnu znají diváci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo Gympl.