Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Kdo chce psa, pozor! Tyhle opuštěné zvířecí bytosti hledají nový domov!

Kdo chce psa, pozor! Tyhle opuštěné zvířecí bytosti hledají nový domov!
Zdroj: archiv

Je to barbarství, když bezcitný a nezodpovědný člověk se nestará o zvíře, které si pořídil, a to pak skončí v útulku Tato zvířata mají ještě šanci prožít šťastný život v případě, že se jich někdo ujme. Právě v to doufají ošetřovatelé útulku v Kralupech, kteří doufají, že se jejich chráněnců ujme hodný majitel a připraví jim láskyplný domov.

V útulku v Kralupech nad Vltavou se v současné době sešla početná skupina německých ovčáků, kteří jsou vhodní k adopci Žádný z ovčáků nebyl týrán, takže nejsou agresivní ani nebezpeční, jedná se vcelku o klidné a přátelské povahy.

Osud těchhle opuštěných zvířat není nijak slavný. Například pejska jménem Elmo (1,5) našli ošetřovatelé přivázaného ke plotu u útulku. Zanechala ho tam podlá majitelka, která ještě při útěku obdařila ošetřovatele vulgárním gestem. Přesto se brzo rozkoukal a mazlí se. Rovněž je to dobrý hlídač.

Pár fotek pejsků a trochu z jejich osudu si můžete prohlédnout v naší galerii. Kdybyste měli zájem si prohlédnout všechny psy, klikněte sem.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy