Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kdo chce psa, pozor! Tyhle opuštěné zvířecí bytosti hledají nový domov!

Psi jsou zdraví, až na jednoho neslyšícího. Byla by škoda, kdyby ještě
neprožili pěkný život.
Zdroj: archiv

Je to barbarství, když bezcitný a nezodpovědný člověk se nestará o zvíře, které si pořídil, a to pak skončí v útulku. Tato zvířata mají ještě šanci prožít šťastný život v případě, že se jich někdo ujme. Právě v to doufají ošetřovatelé útulku v Kralupech, kteří doufají, že se jejich chráněnců ujme hodný majitel a připraví jim láskyplný domov.

útulku v Kralupech nad Vltavou se v současné době sešla početná skupina německých ovčáků, kteří jsou vhodní k adopci. Žádný z ovčáků nebyl týrán, takže nejsou agresivní ani nebezpeční, jedná se vcelku o klidné a přátelské povahy.

Osud těchhle opuštěných zvířat není nijak slavný. Například pejska jménem Elmo (1,5) našli ošetřovatelé přivázaného ke plotu u útulku. Zanechala ho tam podlá majitelka, která ještě při útěku obdařila ošetřovatele vulgárním gestem. Přesto se brzo rozkoukal a mazlí se. Rovněž je to dobrý hlídač.

Pár fotek pejsků a trochu z jejich osudu si můžete prohlédnout v naší galerii. Kdybyste měli zájem si prohlédnout všechny psy, klikněte sem.

Související články

Další články