Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Kdo byla zavražděná Victoria: Zpěvačka, trojnásobná maminka a milující manželka

Victoria Velvet náhle zemřela.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
život

Celý svět oplakává smrt zpěvačky Victorie Velvet, kterou zavraždil její manžel. Umělkyně a podnikatelka už delší dobu žila v turecké Ankaře, ale kořeny má v České republice. O strašlivé tragédii informovala turecká média. Kdo byla vlastně Victoria Velvet?

Victoria Velvet byla zpěvačka, podnikatelka a svého času také úspěšná influencerka. Narodila se v roce 1984 v Jihoafrické republice v Kapském Městě. Její tatínek byl Čech a maminka Namibijka, jak píše web Hurriyet. Do Česka se rodina přestěhovala v roce 1998 a Victoria zde vystudovala hudební vědu.


Od roku 2001 vystupovala po klubech a spolupracovala i se zpěvačkou Darou Rolins. Její debutové album Cry vyšlo v roce 2005, později nahrála ještě další tři. Zkoušela i herectví a zahrála si v seriálu Ošklivka Katka.

Stěhování do Turecka

Před svými 26. narozeninami porodila prvního potomka, syna Davida. S manželem Davidem Thomasem Blythem měli následně ještě další dvě děti, dnes desetiletou dceru Annabelle a teprve čtyřletého Zacharyho.

Rodina ale žila chvíli odděleně, protože Thomas pracoval s ropnými zařízeními a nebyl často doma. Victoria nakonec kvůli Davidově práci Českou republiku v roce 2019 opustila. Přestěhovala se do Turecka, kde začala pomáhat s firmou svého manžela. Zároveň založila běžeckou organizaci s názvem Runkara. Poté další čtyři organizace zaměřené na umění a sport.Zpráva o její smrti všechny zaskočila, včetně jejích blízkých. Policii měl vraždu podle tureckého webu Patronlar Dunyasi nahlásit čtrnáctiletý David, přičemž jeho malý bratr a sestra byli v domě během tragédie rovněž přítomni. Podle tureckých médií jejich otec zastřelil Victorii a následně obrátil zbraň proti sobě. Strašlivé události měla předcházet prudká hádka.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy