Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kdo byla krásná Jana, která zemřela v autě hokejisty Kunce? Anděl, který rozdával úsměv, říká její sestra!

Kdo byla krásná Jana, která zemřela v autě hokejisty Kunce? Anděl, který rozdával úsměv, říká její sestra!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
V noci na pátek se v Olomouci stala vážná nehoda. Bývalý hokejový reprezentant Daniel Kunce narazil ve vysoké rychlosti do sloupu. On byl převezen do nemocnice, jeho spolujezdkyně bohužel náraz nepřežila. Na místě byla mrtvá.

S identitou řidiče přišla MF Dnes Bývalý hokejista Německa Daniel Kunce se měl podle svědků řítit vysokou rychlostí Walkerovou ulicí v Olomouci směrem do centra. Nebezpečnou jízdu ukončil fatální náraz do sloupu.

„Přijímali jsme ho se středně těžkými zraněními, měl otřes mozku a poraněný hrudník. Šlo nicméně o zranění, která ho neohrožovala na životě. Je hospitalizován na úrazové jednotce intenzivní péče,“ řekl v pátek mluvčí nemocnice Egon Havrlant.

Jeho spolujezdkyně takové štěstí neměla Podle informací Blesku se jedná o sympatickou kosmetičku a vizážistku z Olomouce Janu. Nad její smrtí truchlí rodina i kamarádi. Jana byla podle všeho výjimečná žena.

„Nedokážu popsat slovy, jaký zármutek teď prožívám. Byla jsi moje spřízněná duše, anděl, který rozdával úsměv. Nechápu, že už tady nejsi, život je nespravedlivý. Budeš nám strašně moc chybět. Jednou se zase sejdeme všichni tam nahoře. Sbohem, moje sestřičko,“ napsala na Facebooku její sestra Kateřina.

"Upřímnou soustrast. Byla opravdu ANDĚL. Tomu se nedá ani věřit."

"Janičko, budeš mi moc chybět. Neznám a troufám si říct, že ani nepoznám člověka s takovou krásnou duší a energií. Nemůžu tomu uvěřit. Upřímnou soustrast rodině," dodávají další kamarádky.

Smrt sympatické Jany všemi otřásla a všichni o ní hovoří jako o úžasné, chápající, milé a přátelské bytosti.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy