Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kdo byl letos za královnu Plesu v Opeře? Podívejte se na 6 nádherných rób, kterými slavné ženy zazářily

Tyhle dámy by vynikly i na červeném koberci v Hollywoodu.
+ Další 4 fotografie
Šaty dělají člověka a zvlášť když máte jít mezi tu nejvznešenější smetánku, která se vyskytuje na Plesu v Opeře. Proto si slavné ženy se svými róbami lámaly hlavu už od minulého ročníku honosné akce. A my vám přinášíme ty nejpovedenější, které nejen že stojí za zmínku, ale tímto by se měly inspirovat všechny dámy, které jdou na nějakou společenskou akci.

Krásnými šaty se to jen hemžilo, ale jen o málo z nich se dalo říct, že vám přímo vyrazily dech. Ale pár celebritám se to povedlo. Jasnou vítězkou mezi krásnými ženami byla Simona Krainová (42), která snad nestárne, ale vypadá čím dál líp.

Její půvab podtrhávaly dokonale šaty, ve kterých vypadala jako princezna. Na někom by možná vyzněly jak přerostlý dort, ale Simoně padly dokonale. Když se na Plese v Opeře objevila, tak nikdo z přítomných ani nemohl mluvit, jako by do Státní opery přišla pravá princezna.

Ale modelka nebyla jediná, která se trefila do nádherné a originální róby. Naštěstí i některé další dámy potvrdily, že i mnohé herečky či modelky mají vkus a nemusíme se ve světě za ně stydět. Sami porovnejte 6 nejhezčích velkých večerních, za které by se nestyděly ani hollywoodské krásky.

Mohlo by vás zajímat

Další články