Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kdo by je nemiloval? Podívejte se, co dneska dělají hvězdy ze seriálu Beverly Hills 90210!

Kdo by je nemiloval? Podívejte se, co dneska dělají hvězdy ze seriálu Beverly Hills 90210!
Zdroj: Fox Network
+ Dalších 7 fotografií
Kdo by zapomněl na legendární seriál Beverly Hills 90210. Pokud jste vy nebo vaše děti vyrostli v devadesátkách, určitě víte, o čem je řeč! Nekonečná dramata, lásky, radosti a strasti. Všechno jsme to s nimi tehdy prožívali. Co ale dělají hvězdy ze slavného seriálu dnes? O některých se stále píše, některé se chytly méně a některé jsou naprosto k nepoznání!

Brian Austin Green alias David Silver

Briana si pamatujeme jako poněkud trhlého, leč roztomilého Davida, co chodil s Donnou. Jeho představitel se jako herec uchytil a střihl si pár super rolí. Největší jackpot však vyhrál, když si nabrnknul jednu z nejvíce sexy hereček světa Megan Fox Je sice o dost starší než ona, ale to jim v lásce nebránilo. Dnes spolu mají tři syny, a i když Megan už jednou vyplňovala rozvodové papíry, nakonec z rozvodu sešlo.

Tori Spelling alias Donna Martin

Bláznivá Donna s velkou pusou! Rozmazlenou dceru slavného režiséra a producenta Arona Spellinga, který točil i tenhle slavný seriál, asi jen tak nezapomeneme. Tori to se svým jménem nikdy neměla až tak těžké. Uchytila se spíše v béčkových filmech, ale ze své slávy těží dodnes. Nedávno navíc přivítala na svět svého pátého potomka S manželem Deanem McDermottem jsou celkem za vodou. Až na to, že ten teď tak trochu čelí skandálu kvůli neplacení alimentů své bývalé ženě. Ups!

Luke Perry alias Dylan McKay

Tak upřímně, která z nás ho nemilovala? Která z nás o něm tajně nesnila před spaním? Dylan byl absolutní prototyp nebezpečného sexouše, kterého by brala každá. A to mu ostatně zůstalo dodnes. Prodělává sice rakovinu a trochu nám zestárnul, ale na šarmu mu to neubralo Stále účinkuje ve filmech či seriálech. Snad svůj boj s rakovinou zvládne jako jeho seriálová láska Brenda.

Shannen Doherty alias Brenda Walsh

Shannen byla asi nejúspěšnějším článkem téhle seriálové rodiny. Následovaly nejen skvělé filmové role, ale i ty seriálové, jako byly Čarodějky. Možná i díky tomu se s ní tehdy moc nedalo vydržet. Ze seriálů odešla proto, že byla trochu problémová a nedalo se s ní vůbec dohodnout. Poslední rok veřejnost napjatě sleduje její boj s rakovinou Ten, jak se zdá, zatím naštěstí vyhrává.

Jason Priestly alias Brandon Walsh

Stejně jako jeho postava je i Jason opravdový klaďas. Vždycky mu vše šlo od ruky. Jak herectví, které potvrzuje nespočet rolí, tak i soukromý život. Má nádhernou ženu a dvě děti. Ve volném čase se věnuje automobilovému závodění, kvůli němuž i dost cestuje. Hm? Že by další hvězda Rychle a zběsile? Docela by mu ta role slušela.

Ian Ziering alias Steven Sanders

Dámy, pozor! Z tohoto blonďáka s americkým úsměvem totiž vyrostl takový kus chlapa, že slintáme ještě dnes. Sice jsme si párkrát mysleli, že se Ziering zbláznil, když účinkoval ve Žraločím tornádu například. Ale vypadá to, že nakonec vše dobře dopadlo. Po sňatku s playmate si vzal další ženu, se kterou vychovávají dvě děti

Gabrielle Carteris alias Andrea Zuckerman

Pidižvík Andrea byla vždycky tak trochu ošklivka mezi ostatními, ale to byl asi záměr. Gabrielle je stejný pidivžvík v reálném životě. Střihla si sice ještě pár rolí, ale od dob Beverly Hills o ní vlastně nikdo ani nic neslyšel Vzala si obchodníka na burze a sama se stala prezidentkou společnosti SAG-AFTRA, což je jedna z největších producentských společností, co se amerického filmu a televize týče. No, nemá se špatně.

Jennie Garth alias Kelly Taylor

Roztomilá Kelly nás vždycky něčím dostala, především tím, že by klidně dostala všechny chlapy! Stejně tomu je ostatně i v soukromém životě. Dostane je sice všechny, ale málokterý to s ní vydrží V roce 2015 se už potřetí vdala. Kromě slavných rolí v Beverly Hills nebo Merlose Place ji ale žádná slavná kariéra nepotkala. A tak si ji asi vždycky budeme pamatovat jako Kelly z Beverly.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy